STH Cargo rozwija skrzydła

STH Cargo rozwija skrzydła

STH Cargo, polska firma spedycyjna o zasięgu międzynarodowym, wdraża nową strategię rozwoju.

Zamierza konkurować o klientów z największymi spółkami z branży logistycznej, będzie też rozszerzać zasięg geograficzny usług o kolejne kraje w Europie i Azji. W związku dynamicznym rozwojem, STH Cargo rozbudowuje zespół i zwiększa zatrudnienie. Firma poszukuje obecnie spedytorów drogowych oraz przedstawicieli handlowych w całej Polsce. 

STH Cargo to dynamicznie rozwijająca się polska firma spedycyjna. Powstała 6 lat temu, świadczy usługi z zakresu międzynarodowego transportu i spedycji drogowej, a także magazynowania i spedycji morskiej. Specjalizuje się w obsłudze rynków wschodnich (Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan) oraz bliskowschodnich (Iran, Turcja). Dzięki współpracy z przewoźnikami posiadającymi różne środki transportu, STH Cargo organizuje transporty całpojazdowe, częściowe i specjalne (m.in. ADR i chłodnie). Firma realizuje zlecenia dla największych korporacji, głównie z branży budowalnej, rolnej i chemicznej.

- Przed nami ważny etap rozwoju STH Cargo, wdrożenie nowej strategii i wzmocnienie obecności na polskim i międzynarodowym rynku usług spedycyjnych. Kluczem do sukcesu, od samego początku działalności, był sprawdzony i profesjonalny zespół spedytorów, którzy znają języki obce, zawsze służą fachową poradą i mają indywidualne podejście do klientapowiedział Grzegorz Szenejko, założyciel i właściciel STH Cargo.

W rozpoczynającym się właśnie procesie rekrutacji, STH Cargo zatrudni kilku spedytorów drogowych międzynarodowych, ich miejscem pracy będzie siedziba główna w Białej Podlaskiej. Firma poszukuje też przedstawicieli handlowych, którzy pracować będą na terenie całej Polski. STH Cargo oferuje im zatrudnienie w systemie home office, dając samodzielność, decyzyjność i elastyczne godziny pracy.

- STH Cargo jest firmą rodzinną, która działa na bazie płaskiej struktury organizacyjnej. W naszym regionie znani jesteśmy z przyjaznej atmosfery i komfortowych warunków pracy. Szukamy pracowników z pasją, samodzielnych, otwartych na naukę i nowe doświadczenia. Zapewniamy możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji zawodowych i atrakcyjne wynagrodzenie - podsumował Grzegorz Szenejko.

STH Cargo stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników już od początku ich zatrudnienia. W ubiegłym roku w firmie wdrożony został system szkoleń wewnętrznych dla nowo zatrudnionych osób. Wszyscy pracownicy STH Cargo biorą też udział w cyklicznych szkoleniach, dzięki którym podnoszą swoje kompetencje i umiejętności zawodowe. W najbliższej przyszłości będą mogli także liczyć w codziennej pracy na wsparcie i doradztwo ze strony dwóch coachów, którzy zostali wybrani z zespołu i są przygotowywani do pełnienia tej roli w STH Cargo.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL