Na styku biznesu i bezpieczeństwa

Na styku biznesu i bezpieczeństwa


Flotowe karty chipowe czyli ułatwienie życia kierowcy.

Wspierają pracę managerów flot, pozwalają na bezgotówkowe płatności i monitorowanie wydatków – karty paliwowe. To efektywne i bezpieczne narzędzia do optymalizacji kosztów i usprawniania procesów dla małych i dużych firm transportowych. Teraz dzięki Shell w opcji Chip&PIN pozwalające na jeszcze skuteczniejszą kontrolę i ochronę wszystkich transakcji.

Managerowie flot, bez względu na rodzaj czy zasięg prowadzonej działalności oraz wielkości posiadanego parku samochodowego, chętnie korzystają z prostych i efektywnych rozwiązań, które usprawniają ich pracę oraz umożliwiają bieżącą kontrolę i planowanie wydatków. Są wśród nich karty paliwowe, które na stałe wpisały się w codzienność flotowego biznesu. Ich główną cechą jest bezpieczeństwo transakcji, kluczowe również w najnowszej ofercie kart paliwowych Shell.

Nowe chipowe karty Shell są nie tylko zabezpieczone indywidualnym kodem PIN, ale i wyposażone w mikroprocesor, którego nie można zduplikować. Dzięki temu, że wymagają każdorazowego uwierzytelnienia, nie wiążą się z ryzykiem utraty środków w przypadku ich zgubienia lub kradzieży. Ponadto przypisanie karty do konkretnego pojazdu pozwala na natychmiastową reakcję obsługi stacji, w przypadku nieuprawnionego użycia karty.

Zastosowanie technologii chipowej w kartach euroShell oraz Shell PrePaid, transakcje potwierdzane PIN-em, przypisanie karty do jednego pojazdu oraz system aktywacji i blokad, to gwarancje najwyższych standardów bezpieczeństwa oferowanych przez Shell. Wszystkie mają uchronić właścicieli firm transportowych przed stratami w wyniku nieuczciwych praktyk kierowców. W Shell został powołany specjalny zespół ekspertów zajmujący się stałym monitorowaniem transakcji w celu zapobiegania nadużyciom dokonywanym przez kierowców. Ponadto dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy, kontroli wydatków oraz monitorowaniu transakcji poprzez aplikację Shell Card Online, mają być wsparciem przedsiębiorców w planowaniu bieżących kosztów firmy.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL