Heuver rozszerza park samochodowy o ekskluzywny pojazd

Heuver rozszerza park samochodowy o ekskluzywny pojazd

W październiku międzynarodowa hurtownia opon tymczasowo rozszerzy swój "park samochodowy".

Mowa o zespole pojazdów: wykonaną przez WSI-Models ciężarówkę Heuver z naczepą. Ten odlewany pod ciśnieniem model produkcji WSI (skala 1:50) to miniatura prawdziwej ciężarówki Heuver, wyposażona dodatkowo w specjalną jubileuszową naczepę. Stanowi on również obiekt kolekcjonerski, o którego wyjątkowości stanowi wykończenie upamiętniające jubileusz firmy. Klienci mogą otrzymać ciężarówkę jako dodatek do zamówienia.

W 2014 roku firma zaprezentowała pierwszy model ciężarówki Aeolus z naczepą. Cieszył się on wielkim powodzeniem i szybko został wykupiony. Okazało się, że klienci firmy są fanami modeli pojazdów w pomniejszonej skali. Ciężarówka była dla nich obiektem kolekcjonerskim. To wystarczający powód, aby zamówić kolejną serię. Teraz w wydaniu jubileuszowym, bo w tym roku firma świętuje jubileusz istnienia. Ponownie ograniczono liczbę dostępnych modeli, aby w ten sposób zapewnić wysoką wartość kolekcjonerską. WSI-Models produkuje odlewane pod ciśnieniem modele kolekcjonerskie, które charakteryzują się wysoką jakością. Modele są one tak wytrzymałe, że ciężarówkę można podnieść za lusterka.

Wyprodukowany przez WSI-Models model ciężarówki z naczepą Heuver odzwierciedla prawdziwą ciężarówkę oraz przyczepę hurtowni i importera opon z Hardenbergu. Model kolekcjonerski (skala 1:50) przedstawia Volvo FM2 Globetrotter i wygląda dokładnie tak, jak pierwowzór. Oklejka ciężarówki jest zgodna z wyglądem oryginału, a naczepa została "wzbogacona" o logo jubileuszu pięćdziesięciolecia istnienia firmy. Także opakowanie zostało przygotowane w wersji jubileuszowej. Dzięki temu całość staje się jeszcze bardziej wyjątkowa, a model ciężarówki stanie się pożądanym obiektem kolekcjonerskim.


Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji dostępna jest limitowana liczba egzemplarzy.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL