Mercedes PRO - systematycznie poszerza ofertę swoich usług

Mercedes PRO - systematycznie poszerza ofertę swoich usług

W ramach nowej, strategicznej inicjatywy adVANce oddział Mercedes-Benz rozpoczął proces swojej transformacji.

Firma z producenta samochodów zamienia się w dostawcę systemowych rozwiązań transportowych. W ten sposób koncentruje się na rozwoju produktów i usług, które dzięki dopasowaniu do zróżnicowanych potrzeb klientów zwiększają efektywność i produktywność w całym łańcuchu wartości. Dzisiaj firma dokonuje realnego kroku w kierunku realizacji tej inicjatywy i podnosi poprzeczkę w segmencie produktów dla nabywców aut użytkowych, wprowadzając na rynek nową markę Mercedes PRO. To kompleksowe połączenie różnych usług oraz obszarów mobilności, zapewniające klientom niespotykany dotąd poziom obsługi.

Mercedes-Benz Vans integruje wszystkie obecne i przyszłe oferty usługowe w środowisku biznesowym nabywców aut użytkowych pod jedną marką. Cyfrowa platforma internetowa połączy istniejące systemy i usług z nowymi, przydatnymi w codziennej pracy aplikacjami. Zaoferuje ona dopasowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania transportowe i zapewni klientom dostęp do wszystkich komercyjnych usług Mercedes-Benz Vans w jednym miejscu. Platforma zadebiutuje w internecie w pierwszym półroczu 2017 roku pod adresem www.mercedes.pro, na początku z szeroką gamą usług z dziedziny łączności. Każdy z jej użytkowników otrzyma specjalny identyfikator Mercedes ID. Z czasem oferta wzbogaci się o kolejne rozwiązania, w tym wykraczające daleko poza klasyczną eksploatację samochodu dostawczego: od łączności i komunikacji przez mobilność i koncepcje transportu aż po rozwiązania systemowe dla flot.

- Mercedes PRO odzwierciedla świeżość i energię, z jaką chcemy rozwijać naszą strategiczną inicjatywę adVANce. Zaledwie dwa tygodnie po zaprezentowaniu jej założeń wprowadzamy na rynek nową markę - mówi Volker Mornhinweg, szef Mercedes-Benz Vans. Wraz z Mercedes PRO tworzymy cyfrowy ekosystem, który pod wspólnym szyldem łączy nasze produkty i usługi. Chcemy wykorzystać technologie przyszłości do spełniania oczekiwań naszych klientów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL