Premiery produktów Hankook na targach pojazdów użytkowych IAA

Premiery produktów Hankook na targach pojazdów użytkowych IAA

Podczas tegorocznych targów pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze, firma Hankook zaprezentuje kilka światowych nowości.

Producent opon klasy Premium pokaże opony o nazwie SmartTouring, przeznaczone specjalnie do autokarów dalekobieżnych. Dzięki rozszerzeniu nowoczesnej serii e-cube Blue, przeznaczonej do samochodów ciężarowych, stosowanych w transporcie dalekobieżnym dostępna jest teraz kompletna linia opon, zapewniających maksymalną oszczędność paliwa. Ponadto nowe rozmiary opon o niskim profilu z popularnej serii e-cube MAX są dowodem na to, że firma Hankook uwzględniła w swojej ofercie produktowej aktualny trend rynkowy panujący w segmencie low-line. Na oddzielnym stanowisku zlokalizowanym na terenie zewnętrznym targów, firma zaprezentuje swoje rozwiązania opracowane na potrzeby partnerstwa w zakresie dostaw wyposażenia fabrycznego dla MAN i Mercedes-Benz Trucks.

W obszarze badania i rozwoju opon, Hankook nadal stawia na ekonomiczność i wydajność. Firma rozszerza swoją ofertę nadzwyczaj wydajnego ogumienia do przyczep e-cube Blue o odpowiednie profile dla osi kierowanej i napędowej. W związku z tym, na targach IAA po raz pierwszy zaprezentuje kompletne rozwiązanie przeznaczone na wszystkie osie pojazdów stosowanych w transporcie dalekobieżnym o klasie oporu toczenia A.

Z uwagi na coraz większe wymagania w segmencie low-line Hankook prezentuje też nowe wielkości opon o niskim profilu dla osi kierowanej i napędowej. Serie 45 i 50 z odnoszącej sukcesy linii opon e-cube MAX powstały specjalnie z myślą o zastosowaniu w ciężarówkach z naczepami typu Mega. Dzięki temu operatorzy flot będą mogli w pełni wykorzystać maksymalną wewnętrzną wysokość załadunku wynoszącą trzy metry, jednocześnie zachowując dopuszczalną prawnie wysokość łączną czterech metrów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL