Renault Trucks na targach IAA 2016

Renault Trucks na targach IAA 2016

W dniach 22-29 września podczas targów IAA 2016 Renault Trucks zaprezentuje całą gamę swoich pojazdów.

Od modelu Renault Trucks T Maxispace w wersji specjalnej High Edition, aż po gamę K. Zwiedzający będą również mieli możliwość zobaczenia pojazdu MKR, który właśnie wrócił z Rajdu Dakar i Rajdu Silk Way.

Renault Trucks wystawi łącznie dziewięć pojazdów na 66. targach IAA w Hanowerze, odbywających się w dniach od 22 do 29 września. Producent zaprasza na stoisko nr A21, w hali 17. 

W części poświęconej pojazdom dalekobieżnym, zwiedzający będą mogli obejrzeć edycję specjalną Renault Trucks T 520 Maxispace High Edition, jak również wejść na pokład przekroju kabiny T High.

Jeśli chodzi o gamę budowlaną, główną atrakcją będzie Renault Trucks K480 Skorpion, specjalna edycja przygotowana na rynek niemiecki oraz zaprezentowany po raz pierwszy szerszej publiczności Renault Trucks K MKR Adventure, który wrócił właśnie z rajdów Dakar i Silk Way. Ten ostatni pojazd będzie przedmiotem szczególnej uwagi, ponieważ dzięki zainstalowanym na jego pokładzie dwóm symulatorom będzie można przeżyć przygodę jazdy pojazdem rajdowym.

Zwiedzający stoisko Renault Trucks będą mogli również wziąć uwagę w warsztatach „Pimp my truck!”. Sven Punke, Marcel Barth i ich zespół z Truck Tuning Center, który zwyciężył w poprzednim Trucks-Grand-Prix na Nürburgring swoim ciągnikiem „Avatar”, będą ciężko pracowali na powierzchni 300 m2, w ramach stoiska Renault Trucks. Malowanie aerografem, wymiana elementów wyposażenia – w tym również wnętrza kabiny: T High zostanie poddany optycznemu tuningowi w czasie trwania targów. Zwiedzający będą mogli obserwować nie tylko sam proces tuningu oraz użyte akcesoria, ale także solidną i wytrzymałą konstrukcję pojazdu.

4Trucks.pl / Renault Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL