Apple Watch Scania dla zdrowia i bezpieczeństwa

Apple Watch Scania dla zdrowia i bezpieczeństwa

Apple Watch Scania Edition może używać nowych aplikacji, które monitorują zdrowie i kondycję.

Dołączyły one do poprzednich, obejmujących funkcjonowanie ciężarówki i zarządzanie flotą. Scania wprowadza nowe aplikacje na swojego smartwatcha. Koncentrują się one na trosce o organizm zawodowego kierowcy. Aplikacje na Apple Watch Scania Edition zostały stworzone z myślą o kierowcach. Uwzględniają specyfikę pracy, w której długo siedzi się na fotelu, a co pewien czas wykonuje intensywny wysiłek fizyczny, np. podczas rozładunku ciężarówki.

Nowe funkcje obejmujące kierowcę są uzupełnieniem wcześniejszych aplikacji monitorujących ciężarówkę i wspomagających zarządzanie flotą, których elementem było np. rejestrowanie zużycia paliwa. Były one integralną częścią popularnego smartwatcha Scania „Black Griffin”, pierwszego na rynku urządzenia tego typu skierowanego do kierowców zawodowych.

Apple Watch Scania Edition jest dostępny u wybranych przedstawicieli firmy Scania oraz poprzez sklep internetowy. Nowe aplikacje można ściągać z App Store.

4Trucks.pl / Scania

Przeczytaj też:
Scania V8 powraca

Wznowienie produkcji i sprzedaży silników Scania V8

Scania przenosi miasto

Z okolicy zaczęły znikać domy Chimera patrzy w przyszłość

Chimera to najnowsze dzieło Svempy Bergendahla, słynnego Szweda zajmującego się tuningiem ciężarówek. SCANIA R 480hp Euro6 ROAD TEST Scania Polska – jest się czym pochwalić...

ScaniaRtopline

Scania Polska, jako pierwsza firma ciężarówkowa, podsumowała ubiegły rok. W szesnastym roku działalności spółki dużo się działo i z pewnością warto powrócić do tych wspomnień.

Limitowana seria Scania V8

scania_brazowa_-_600      scania_braz2__-_600

Scania wypuszcza kolejną, limitowaną serię niezwykłych ciężarówek. Mają wszystko, z czego słynie Scania V8, a nawet więcej.  Na zaproszenie Scania, legendarna szwedzka firma Svempas zajmująca się tuningiem ciężarówek, przygotowała pojazd wyjątkowy pod każdym względem. Choć powstanie tylko 100 sztuk, będzie oferowany na całym świecie. Wszędzie tam, gdzie sięga renoma V8.

Scania V8 uzupełnia gamę floty Pol-Mack

Właściciele firmy Pol-Mack, specjalizującej się w transporcie międzynarodowym odebrali w piątek 17 czerwca kluczyki do najmocniejszego na świecie, seryjnie produkowanego ciągnika Scania V8 o mocy 730 KM. Uroczyste  ich przekazanie  miało miejsce w scenerii barokowego XVII-wiecznego Pałacu Krasków na Dolnym Śląsku.

Scania V8 730 KM dla pierwszego polskiego klienta

Scania-R-V8-730

Dzisiaj na zamku Książ, niedaleko Wałbrzycha, miało miejsce uroczyste przekazanie pierwszego ciągnika siodłowego Scania R V8 z najmocniejszym silnikiem 730 KM.

Scania Polska - 15 lat na rynku

Scania-V8-730
Założona w 1995 roku spółka Scania Polska w ubiegłym roku obchodziła 15. rocznicę swojego istnienia. Przez ten czas wiele się zadziało na naszym rynku motoryzacyjnym, w czym swój udział miała również Scania. Począwszy od organizacji struktur sprzedażowych poprzez budowę serwisów, aż do wprowadzania na rynek nowych modeli ciężarówek.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL