PROMAG szkoli młodych logistyków

PROMAG szkoli młodych logistyków

Z początkiem lipca w PROMAG S.A. wystartowała kolejna już edycja letnich praktyk i staży dla studentów.

W tym roku w rekrutacji wzięło udział ponad 50 osób, kształcących się głównie w kierunkach związanych z projektowaniem i logistyką. Ostatecznie do programu zakwalifikowano 15 osób. Najlepsi mają szansę na otrzymanie propozycji pracy.

Letnie praktyki potrwają do końca września i będą się odbywać w centrali firmy w Poznaniu oraz w Centrum Logistycznym w Koninku. Program adresowany jest głównie do absolwentów oraz studentów III, IV i V roku takich kierunków jak: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka i robotyka, logistyka, informatyka, ale także marketing.

Letnie praktyki PROMAG to tylko jedna z wielu inicjatyw spółki kierowanych do studentów. Firma współpracuje na co dzień m.in. z Politechniką Poznańską, Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu, Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu oraz licznymi szkołami średnimi kształcącymi logistyków. Efektem tej współpracy są m.in. wykłady pracowników PROMAG na uczelniach, zajęcia studyjne w CENTRUM TECHNIKI MAGAZYNOWEJ PROMAG czy konkursy dla studentów.

4Trucks.pl / PROMAG

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL