MAN na targach Autostrada Polska

MAN na targach Autostrada Polska

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada Polska MAN Truck & Bus Polska przedstawił 2 pojazdy: MAN TGS 41.480 8x6 BB i MAN TGS 41.480 8x8 BB.

Oba pojazdy zabudowami typu wywrotka tylnozsypowa firmy KH Kipper.

Pierwszy z tych pojazdów prezentowany był statycznie na stoisku firmy KH Kipper, natomiast drugi wykorzystywany był w jazdach testowych na specjalnie przygotowanym placu. Zwiedzający targi mogli wypróbować możliwości trakcyjne pojazdu jeżdżąc po terenie przypominającym warunki drogowe na placu budowy.

- Targi Autostrada Polska, to doskonała okazja do zaprezentowania naszej oferty w sektorze budowlanym, który od zawsze był domeną MAN. Liczymy na to, że rok 2016 będzie tym rokiem, w którym nastąpi ożywienie rynku inwestycji budowlanych, a co za tym idzie wzroście sprzedaż pojazdów budowlanych MAN - powiedział Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. Produktu i Sprzedaży Ciężarówek w MAN Truck & Bus Polska.

Zaprezentowane podczas targów pojazdy MAN TGS, to samochody ciężarowe z przeznaczeniem do pracy w ciężkich warunkach terenowych, takich jak np. plac budowy.

4trucks.pl / MAN

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL