Nowa lokalizacja TruckStore

Nowa lokalizacja TruckStore

TruckStore, działający w branży handlu używanymi samochodami ciężarowymi, zlokalizowany jest w Polsce w dwóch miejscach – w Komornikach k/Poznania oraz w Warszawie.

Już niedługo warszawski oddział przeprowadzi się na zupełnie nowy teren, w całości dostosowany do potrzeb prowadzenia tego typu działalności. Oficjalne rozpoczęcie budowy nowego obiektu miało miejsce 19.05.2016 r. w Nadarzynie pod Warszawą. Inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – Sawski&Urzędowski zakończenie budowy planują na koniec roku 2016, a przeniesienie działalności z obecnie wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej do własnej siedziby w Nadarzynie ma odbyć się na początku 2017.

Kilka słów o TruckStore
TruckStore to marka z bogatą tradycją i wieloletnim doświadczeniem zdobytym na wymagającym europejskim rynku. Zapewnia dostęp do wyjątkowej puli używanych samochodów ciężarowych każdej marki, w każdej klasie wiekowej i w każdej wersji. Od ciągników siodłowych przez podwozia oraz naczepy. TruckStore to nie tylko sprzedaż używanych pojazdów, lecz także bogata oferta usług: skup ciężarówek, usługi finansowe, Buy-Back, przyjmowanie w rozliczenie czy też udzielanie gwarancji – dla wybranej gamy pojazdów nawet rocznej. W bieżącej ofercie jest około 120 pojazdów, które pochodzą z innych europejskich oddziałów TruckStore lub są kupowane bezpośrednio od klientów w ramach usługi Trade-in czy też regularnego odkupu.

Aktualne lokalizacje TruckStore:
Ul. Inowłodzka 5
03-237 Warszawa

Ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka 9
62-052 Komorniki k/Poznania

4trucks.pl / Mercedes-Benz

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL