Autokary UEFA EURO 2016 na oponach Continental

Autokary UEFA EURO 2016 na oponach Continental

Continental – oficjalny sponsor UEFA EURO 2016™ – wyposażył autokary reprezentacji narodowych biorących udział w rozgrywkach w specjalne opony autokarowe Conti Goal HA3.

Producent deklaruje, że opony wyprodukowane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii mieszanek gumowych mają zapewnić drużynom komfortową i bezpieczną podróż podczas piłkarskiego święta.

Autokary polskiej reprezentacji i innych drużyn, a także autokary transferowe przewożące drużyny do i z miast gospodarzy w całej Francji podczas UEFA EURO 2016™, zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane opony marki Continental. Jeździć na nich będzie również 20 autokarów przewożących osoby obsługujące mistrzostwa i gości UEFA.

Opona zaprojektowana na potrzeby UEFA EURO 2016™ przez ekspertów Continental z Hannoweru, wykorzystuje rozwiązania i technologie zastosowane w sprawdzonej i przetestowanej oponie Conti CityPlus HA3 dla transportu mieszanego. Zarówno wąskie uliczki miast, jak i szybie trasy przelotowe są podstawą pracy Conti Goal HA3.

Conti Goal HA3 w rozmiarze 295/80 R 22.5 może być zamontowana na każdą oś.

4trucks.pl / Continental

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL