Jubileuszowe opony Semperit

Jubileuszowe opony Semperit

Semperit 110. rocznicę powstania marki uczciło w Wiedniu dwudniową konferencją „Z tradycją w przyszłość”.

Podczas jubileuszowego spotkania, dziennikarzom, handlowcom i gościom specjalnym z całej Europy zaprezentowano nowe portfolio opon Semperit do pojazdów ciężarowych.

Wiedeńska konferencja była okazją nie tylko do podsumowania doświadczenia konsekwentnie rozwijanego przez Semperit od 1906 roku, ale także do prezentacji pełnego portfolio produktów uzupełnionego o najnowszy model opony naczepowej Runner T2 385/65 R 22.5.

Semperit wprowadziło do oferty latem 2015 roku oponę Runner F2 na oś prowadzącą oraz oponę Runner D2 na oś napędową. Oba modele dostępne w rozmiarze 315/80 R 22.5 przeznaczone są do użytku w łączonym transporcie regionalnym i dalekobieżnym. Zaprezentowana po raz pierwszy w Wiedniu nowa opona Runner T2 w rozmiarze 385/65 R 22.5 na oś naczepową jest uzupełnieniem gamy tych opon. 

Zarówno Semperit Runner F2 na oś prowadzącą, jak i Semperit Runner T2 na oś naczepową wyróżnione zostały homologacją M+S. Natomiast Runner D2 posiada dodatkowo symbol 3MPSF (trzech szczytów górskich i płatka śniegu).

Karkasy Semperit serii Runner w pełni nadają się do bieżnikowania zarówno w technologii na zimno, jak i na gorąco.

4trucks.pl / Semperit

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL