Rossmann z dostawą tego samego dnia

Rossmann z dostawą tego samego dnia

SameDay X-press Couriers, nowa usługa na polskim rynku kurierskim, jest już dostępna w drogerii internetowej Rossmann, należącej do jednej z sieci drogeryjnych w Europie.

Usługa SameDay polega na możliwości dostawy towaru zamówionego w sklepie internetowym Rossmann już w dniu zakupu.

- Wdrożenie przez Rossmann usługi SameDay X-press Couriers to ważny impuls dla polskiego sektora e-commerce. Szybka dostawa ze sklepu internetowego w rozsądnej cenie staje się obecnie jednym z kluczowych elementów budowania przewagi danej marki na rynku e-commerce i bezpośrednio wpływa na zadowolenie klientów. Aby pozostać konkurencyjnym, trzeba inwestować w szybkie i sprawne doręczenie przesyłek – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Aby skorzystać z opcji SameDay, czyli dostawy zamówienia w dniu jego złożenia, należy zamówić towar w sklepie internetowym do godziny 16:00 (w przypadku Rossmann do 15:00; zamówienia złożone po tej godzinie będą realizowane w dniu następnym). W ramach usługi SameDay klient może wybrać preferowaną porę dostawy spośród trzech możliwych przedziałów czasowych, czyli 10:00-14:00, 14:00-17:00 oraz 18:00-22:00 (w zależności od godziny złożenia zamówienia – patrz schemat poniżej).

W Polsce usługa SameDay jest realizowana obecnie w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic.

4trucks.pl / X-press Couriers

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL