Znamy Najlepszą Stację Paliwową Roku 2016

Znamy Najlepszą Stację Paliwową Roku 2016

Stacją Roku 2016 został Orlen w miejscowości Osła.

W corocznym konkursie miesięcznika transportu drogowego i spedycji „Polski Traker”, nad którym tradycyjnie patronat objęła Polska Izba Paliw Płynnych, czytelnicy, czyli zawodowi kierowcy, przewoźnicy i osoby luźniej związane z transportem, wyłonili najlepszą stację. Tym razem „Stacją Roku 2016” została placówka Orlenu w miejscowości Osła (przy autostradzie A4), prowadzona przez firmę Soley-Areca, wyprzedzając stację Shell w m. Jeziorki na DK 22 oraz BP Będzin na S-86.

To punkt, tuż przed rozgałęzieniem autostrad A-4 i A-18 na Zgorzelec i Olszynę. Przy stacji funkcjonuje dwustanowiskowa myjnia dla pojazdów ciężarowych oraz bardzo dobrze zapatrzony sklep i restauracja.

Przy obiekcie funkcjonuje parking na ok. 100 zestawów samochodowych. Teren zagospodarowany w oparciu o teren zaplecza dawnego radzieckiego lotniska jest często pełen. Wielu stałych klientów korzysta z możliwości postoju i nocowania w bezpiecznych warunkach – stacja objęta jest monitoringiem.

12 kwietnia br. przedstawiciele redakcji Polski Traker wraz z wydawcą, pojawili się na wyróżnionej stacji, by tradycyjnie wręczyć jej właścicielowi symboliczną nagrodę – pistolet nalewowy. Pamiątkową tablicę z rąk redaktora naczelnego Aleksandra Głusia odebrał Jan Solecki. W uroczystości uczestniczyli m.in. pracownicy stacji z jej kierowniczką Agnieszka Dyjecką na czele, przedstawiciele Orlenu, Stowarzyszenia Klub Polskiego Trakera oraz zaproszeni goście.

Czytelnikowi „PT”, który w konkursie wygrał bak paliwa ufundowany przez zwycięską stację paliwo zatankował osobiście jej szef J. Solecki.
Pełna relacja z wydarzenia w majowym wydania „Polskiego Trakera”.

4trucks.pl / Polski Traker

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL