Mobilis pojedzie na trasie Warszawa - Kudowa-Zdrój

Mobilis pojedzie na trasie Warszawa - Kudowa-Zdrój

Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do osób odwiedzających miejscowości uzdrowiskowe.

Już teraz możliwy jest bezpośredni i komfortowy przejazd na trasie Warszawa-Kudowa Zdrój. To oferta kierowana przede wszystkim do osób odwiedzających sanatoria, którym zależy na komfortowej podróży w przystępnych cenach. Na nowej trasie obowiązują taryfy dynamiczne, a ceny rozpoczynają się już od 5 zł.

Dotychczas przejazd z Warszawy do dolnośląskich miejscowości uzdrowiskowych w Górach Stołowych był bardzo utrudniony. Grupa Mobilis otworzyła bezpośrednie połączenie ze stolicy do takich miejscowości jak: Przerzeczyn Zdrój, Kłodzko, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój oraz Kudowa Zdrój. Autobusy zatrzymują się m.in. w Rawie Mazowieckiej, Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie czy Wrocławiu.

Na trasie Warszawa-Kudowa Zdrój Grupa Mobilis oferuje przejazd pojazdami wyposażonymi w klimatyzację, regulowane siedzenia oraz darmowy dostęp do Internetu. Przewoźnik wprowadził tzw. dynamiczne taryfy. Oznacza to, że nie ma konkretnej, ustalonej ceny za bilet – na jej wysokość wpływają m.in. data zakupu (im wcześniej, tym taniej). Seniorzy mogą zdecydować o korzystniejszym dla siebie rozwiązaniu – bilecie w taryfie dynamicznej lub standardowym bilecie z atrakcyjną zniżką dedykowaną specjalnie dla nich.

Nowe połączenie funkcjonuje od dnia 16 kwietnia 2016 r. 

4trucks.pl / Mobilis

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL