Rozwiązania Scania na Bauma 2016

Rozwiązania Scania na Bauma 2016

Podczas tegorocznych targów Bauma Scania zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań dla branży budowlanej.

 Targi odbywają się w dniach 11 – 17 kwietnia 2016 roku w Monachium.

Odwiedzający stoisko Scania będą mieli okazję zobaczyć niezawodne pojazdy budowlane firmy oraz produkowane przez nią silniki. Podczas wydarzenia zostaną także zaprezentowane rozwiązania, które przyczyniają się do poniesienia efektywności prowadzonej działalności i obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów.

W trakcie wydarzenia przedstawionych zostanie sześć ciężarówek Scania o modułowej konstrukcji, pozwalającej na zoptymalizowanie masy własnej pojazdów. Dla gości targów udostępnione zostaną zarówno typowe pojazdy budowlane, jak i ciężarówki przystosowane do pracy w kopalniach, tak duże, że muszą być wystawiane na terenie zewnętrznym.

Oprócz będzie można zobaczyć odnowioną gamę słynnych, pomarańczowych silników przemysłowych: 9-litrowych, 13-litrowych i 16-litrowych, zgodnych z Tier 4 final oraz Stage IV. Jednostki 9- i 13-litrowe są stale rozwijane, aby sprostać normie Stage V.

Trzecim akcentem, dostępnym na stoisku Scania będą inteligentne i kompleksowe rozwiązania mające na celu podniesienie wydajności użytkowania pojazdów.

4trucks.pl / Scania

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL