Polska firma Multicco szuka pracowników

Polska firma Multicco szuka pracowników

Polska firma transportowo-spedycyjna stworzyła program rekrutacyjny adresowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych.

Chcemy inwestować w młode talentywyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes firmy Multicco – Przede wszystkim zależy nam na pozyskaniu dobrze wykształconych i chętnych do pracy osób, które zostaną w naszej firmie na dłużej. Tym, których zaangażowanie ocenimy najwyżej, złożymy propozycję pracy na atrakcyjnych warunkach.

Program Rekrutacyjny Multicco jest adresowany do studentów IV i V roku kierunków: transport i logistyka, zarządzanie oraz finanse i rachunkowość - i składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest praktyka studencka w firmie, po zakończeniu której istnieje możliwość odbycia płatnego stażu absolwenckiego. Wyróżniającym się stażystom firma proponuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szczegóły dotyczące Programu są już dostępne na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Tymczasem wyniki polskiej edycji największego na świecie badania wizerunku pracodawców Randstad Award wskazują, że w branży transportowo-logistycznej chciałoby pracować aż 40 proc. ankietowanych.

To dla nas dobra prognoza, tym bardziej, że w kolejnych latach zapotrzebowanie na usługi transportowe w Europie będzie rosłokomentuje Wojciech Wendrzycki. Polska jest obecnie europejskim liderem w przewozach międzynarodowych, a w ogólnych przewozach Unii Europejskiej plasuje się na drugim miejscu. Dlatego już dziś rekrutujemy młode i zdolne osoby, które z naszą pomocą staną się specjalistami w tej branży.

Multicco sp. z o.o. to mająca siedzibę w Białymstoku firma specjalizująca się w usługach z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej. Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb obsługę przewożonych towarów. Obecnie firma zatrudnia ok. 70 osób.

4trucks.pl / Multicco

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL