Hankook z nowym wiceprezesem w Europie

Opony Hankook

Inho Choi został mianowany wiceprezesem firmy Hankook Tyre na obszar Europy Północnej i Środkowej oraz krajów WNP.

Nowy wiceprezes będzie pracował w siedzibie spółki zależnej Hankook w Warszawie. Wniesie on do przedsiębiorstwa obszerną wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu. Wcześniej Inho Choi sprawował funkcję dyrektora zarządzającego w Hankook Tyre Mexico.

Firma Hankook, producent opon klasy premium, ogłosiła że Inho Choi został mianowany na stanowisko wiceprezesa ds. Europy Północnej i Środkowej oraz krajów WNP. Swoje obowiązki będzie pełnić w biurze firmy Hankook Tire Polska w Warszawie. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w pracy w przemyśle oponiarskim i obszernej wiedzy fachowej z zakresu sprzedaży i marketingu Inho Choi będzie kontynuował pomyślny rozwój firmy Hankook w Europie Północnej i Środkowej. Jego poprzednik, Chang-Won Park, który kierował regionem w latach 2013–2016 będzie natomiast zarządzał ogólnoświatową sprzedażą oryginalnego wyposażenia.

Inho Choi rozpoczął pracę w firmie Hankook w 1995 r., dołączając do zespołu ds. sprzedaży zagranicznej w centrali przedsiębiorstwa w Korei. Przed objęciem obecnego stanowiska w regionie Europy Północnej i Środkowej pełnił rozmaite obowiązki kierownicze w zespole ds. sprzedaży zagranicznej w Chinach i Turcji. Sprawował także funkcję dyrektora zarządzającego w Meksyku.

4trucks.pl / Hankook

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL