Posnet z nową drukarką fiskalną

Posnet z nową drukarką fiskalną

Zakup biletu miesięcznego w autobusie, reklamy na paragonach, sprzedaż biletów przy pomocy tabletu czy smartfona to tylko kilka nowości w branży przewozów pasażerskich.

Wykonywanie tych działań umożliwia m.in. Temo HS Biletrce – nowość z oferty Posnet.

 

Urządzenie Posnet pojawiło się na rynku w marcu b.r., a wraz z nim możliwość stworzenia pierwszego systemu POS dla autobusów, busów i innych tego typu przewoźników. Rozwiązanie polega na bezprzewodowym połączeniu (przez bluetooth) drukarki fiskalnej Posnet Temo HS z dedykowaną aplikacją na urządzeniu typu smartfon czy tablet.

 

Mierząca niecałe 13 cm oraz ważąca 315 g drukarka fiskalna firmy Posnet może współpracować z dowolną aplikacją przeznaczoną do sprzedaży biletów przewozu pasażerskiego. Funkcjonalności systemu można dowolnie rozwijać i dostosowywać do bieżących potrzeb przewoźnika.

 

-Pierwszym oprogramowaniem, z którym współpracuje nasza drukarka fiskalna jest aplikacja e-bileterka. Dzięki niemu po raz pierwszy pasażerowie mają możliwość m.in. wykupienia biletu miesięcznego u kierowcy autobusu – komentuje Robert Szmidt dyrektor handlowy ds. Kluczowych Klientów w firmie Posnet.

 

Aplikacja e-bileterka umożliwia m.in. przechowywanie danych w chmurze, a  za tym idą kolejne nowe możliwości. Należą do nich łatwe wykupywanie biletów na przystankach pośrednich, czy bieżący dostęp przewoźnika do wszystkich danych sprzedażowych.

Samo urządzenie firmy Posnet umożliwia również drukowanie grafik oraz kodów kreskowych i 2D na biletach

 

Wartością dodaną dla przewoźnika jest niewątpliwie wydruk dodatkowej reklamy, czy informacji na paragonach. Może się tam znaleźć np. logo firmy, bon promocyjny, albo zaszyfrowany w QR kodzie link do strony internetowej – dodaje Robert Szmidt.

 

Możliwości urządzenia nie ograniczają się jedynie do sprzedaży biletów. Za jego pomocą przewoźnik może sprzedawać pasażerom również inne artykuły tj. np. napoje, czy przekąski.

 

4trucks.pl / Posnet

Przeczytaj też:
Co nowego od Volvo Trucks Polska w 2016 r.?

Rok 2016 będzie dla Volvo Trucks w Polsce rokiem szczególnego skupienia na tematach związanych z ekonomiką paliwową, bezpieczeństwem oraz ofertą firmy dla segmentu budowlanego. Nowości Shell na targach Inter Cars

Tegoroczna jubileuszowa edycja targów Inter Cars będzie znakomitą okazją do poznania innowacji technologicznych oraz aktualnej oferty olejów Shell Helix i Shell Rimula. Nowości Solarisa na targach Busworld 2015

Podczas tegorocznych targów Busworld, firma Solaris zaprezentuje innowacyjne autobusy nowej generacji – Urbino 12 electric oraz niskowejściowe Urbino 12 LE, stworzone z myślą o trasach podmiejskich. Boże Ciało bez korków Image Święto Bożego Ciała to czas refleksji, a przede wszystkim spotkań rodzinnych. Już za chwilę wielu z nas wyruszy do domów, co spowoduje wzmożony ruch drogowy w całym kraju. Nowa odsłona serwisu mapowego Targeo pozwoli dokładnie zaplanować wyjazd i uniknąć uciążliwych robót drogowych Bezpiecznie i komfortowo dotrzeć do celu w TGX i TGS Image Koncentracja w pracy, komfort wnętrza, całkowity relaks i spokojny sen – to główne oczekiwania kierowców w stosunku do kabin w ich ciężarówkach. Dane te pochodzą z regularnych badań przeprowadzonych przez MAN Nutzfahrzeuge oraz danych zdobytych dzięki pomocy tzw. Cab Clinics.  Opony odporne na skutki przebicia Image Koncern Volvo Trucks nawiązał bliską współpracę z firmą Goodyear w zakresie dostaw odpornych na skutki przebicia opon do pojazdów budowlanych. Technologia Duraseal zastosowana w oponach Goodyear powoduje automatyczne i trwałe uszczelnienie się przebitej opony. Volvo jest pierwszym producentem samochodów ciężarowych w Europie, który oferuje opony tego typu. Układ EGR w 13-litrowych silnikach Volvo Image Volvo Trucks rozszerza ofertę jednostek napędowych wprowadzając silnik D13, wyposażony w układ recyrkulacji spalin EGR. Silnik ten jest dostępny w czterech wariantach mocy i spełnia aktualnie obowiązujące normy emisji spalin Euro 4 – bez konieczności oczyszczania spalin. Budowlane MAN-y w Kielcach Image Podczas tegorocznych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA w Kielcach MAN – STAR TRUCKS zaprezentuje wywrotkę MAN TGA 41.440 8x8 BB z silnikiem Euro 4 i napędem na wszystkie koła oraz zabudową tylnozsypową typu Halfpipe firmy Meiller. Jest to najnowsze rozwiązanie branżowe dla ciężkiej klasy generacji Trucknology® . Nowy oddział sprzedaży i serwisu Renault Trucks Image Sieć Renault Trucks powiększyła się o kolejny oddział działający w Starym Mieście k. Konina należący do firmy Polsad. Polsad jest autoryzowanym Dystrybutorem Renault Trucks jego właścicielem jest Jacek Korczak. Stacja w Starym Mieście to stacja serwisowa typu R2. Jej główne zadanie to przeglądy serwisowe oraz szybkie naprawy.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL