VENEZIA z nowym rodzajem usług kurierskich

VENEZIA z nowym rodzajem usług kurierskich

Od 9 marca sklep internetowy VENEZIA, oferujący najmodniejsze obuwie, torby, kurtki i akcesoria, we współpracy z X-press Couriers, udostępnia swoim klientom opcję dostawy SameDay w specjalnej cenie – 12 zł.

Usługa SameDay polega na możliwości dostawy towaru zamówionego w sklepie internetowym do klienta już w dniu zakupu.

- Obserwujemy rosnące zainteresowanie usługą SameDay na polskim rynku e-commerce. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor w naszym portfelu działalności, dlatego jesteśmy pewni, że już niedługo doręczanie zamówionych w internecie towarów tego samego dnia stanie się normą. VENEZIA to kolejny sklep, który w odpowiedzi na oczekiwania swoich klientów postanowił razem z nami wprowadzić i promować dostawę SameDay – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Opcja dostawy SameDay jest dostępna dla zamówień złożonych w sklepie internetowym VENEZIA maksymalnie do godziny: 10:30 dla klientów z Łodzi, Poznania lub Katowic (doręczenie zakupów do tych miast jest możliwe w przedziale czasowym 18:00-22:00) 15:30 dla klientów z Warszawy (doręczenie w przedziale czasowym 18:00-22:00); przy zamówieniach złożonych do 10:30 paczka do adresata w Warszawie może zostać dostarczona w godzinach 14:00-17:00

Dostępność usługi SameDay
W Polsce usługa SameDay jest realizowana obecnie w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic. Wybrane sklepy oferujące opcję dostawy SameDay to: www.venezia.pl (sklep z obuwiem i odzieżą), www.sugarfree.pl (odzież damska), www.9design.pl (wyposażenie wnętrz), www.unisono.eu (sklep z odzieżą) oraz www.mivo.pl (sklep z obuwiem).

4trucks.pl / X-press Couriers

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL