Opona ciężarowa Conti Hybrid HT3 z nagrodą iF Design

Opona ciężarowa Conti Hybrid HT3 z nagrodą iF Design

Niskoprofilowa opona do przyczep i naczep Conti Hybrid HT3 w rozmiarze 445/45 R 19.5, zdobyła nagrodę w kategorii „Produkt” w prestiżowym konkursie iF Design.

Jury doceniło jej doskonałe wzornictwo, innowacyjność, bezpieczeństwo oraz ekologiczność. 

- Opona Conti Hybrid HT3 445/45R R 19.5 pokonała ponad 5 tysięcy innych produktów zgłoszonych do konkursu. Jesteśmy dumni, ponieważ to wyróżnienie jest wyrazem uznania dla najwyższych standardów, jakie stosujemy w procesie doskonalenia opon Continental pod względem ich żywotności i bezpieczeństwa – powiedział Constantin Batsch, wiceprezes Działu Opon do Pojazdów Ciężarowych na region EMEA.

Conti Hybrid HT3 445/45R 19.5 to opona przeznaczona do przyczep i naczep, która została zaprojektowana z myślą o pojazdach ciężarowych o dużej ładowności. Może być poddawana bieżnikowaniu, co przyczynia się do zmniejszenia ilości dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery, dzięki czemu transport ciężarowy staje się bardziej przyjazny dla środowiska.

Komisja konkursowa złożona z 58 projektantów z całego świata, doceniła oponę za wysoką jakość, wzornictwo, innowacyjność, profil bezpieczeństwa, a także ekologiczność.

Konkurs iF Design jest organizowany przez International Forum Design GmbH od 1954 roku. Zwycięskie produkty zostaną nagrodzone godłem iF Design podczas oficjalnej gali 26 lutego 2016 w siedzibie BMW Welt w Monachium. Opona Conti Hybrid HT3 445/45R 19.5 będzie zaprezentowana również na wystawie iF Design w Hamburgu.

4trucks.pl / Continental

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL