Kögel: zmiany na stanowisku międzynarodowego dyrektora sprzedaży

Massimo Dodoni

Od początku lutego Massimo Dodoni odpowiada za międzynarodową sprzedaż w firmie Kögel.

Z pochodzenia Włoch, w firmie Kögel od 2014 roku, z powodzeniem kierował dotychczas sprzedażą na obszarze Europy południowo-wschodniej. Dodoni na nowym stanowisku będzie odpowiadał nie tylko za kontakty z kluczowymi klientami, ale także za kompletną międzynarodową strukturę sprzedaży Kögel i będzie podlegał bezpośrednio pod prezesa Thomasa Heckela.

Massimo Dodoni ma długoletnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów użytkowych: Przed przejściem do firmy Kögel Dodoni był kierownikiem sprzedaży w międzynarodowej firmie produkującej osie do naczep. W poprzednich firmach, u wiodących dostawców podzespołów do pojazdów użytkowych, również zajmował kluczowe stanowiska. W związku z tym może pochwalić się on obszerną wiedzą branżową i produkcyjną w zakresie funkcjonowania na rynkach pojazdów użytkowych i przewozu towarów.

- Cieszę się, że będą mógł skoncentrować swoją pracę na perspektywie przyszłego wzrostu znaczenia firmy Kögel i jej dalszego budowania mocnej pozycji na strategicznych rynkach sprzedaży - mówi Massimo Dodoni, nowy Sales Director International w firmie Kögel.

Za sprzedaż w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria) nadal odpowiada Petra Adrianowytsch, prezes w firmie Kögel.

4trucks.pl / Kögel

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL