Usługa SameDay: dostarczenie przesyłki w dniu jej nadania

Usługa SameDay: dostarczenie przesyłki w dniu jej nadania

W ramach usługi SameDay, firma X-press Couriers dostarczyła już ponad 5 tysięcy przesyłek dla sklepu internetowego Sugarfree.pl, oferującego szeroki wybór modnych, wysokiej jakości sukienek wyprodukowanych w Polsce.

Firmy rozpoczęły współpracę w grudniu 2014 roku i od tego czasu liczba dostarczanych przesyłek osiąga obecnie poziom blisko tysiąca paczek miesięcznie. Usuga SameDay polega na możliwości dostawy towaru zamówionego w sklepie internetowym już w dniu zakupu.

- W X-press Couriers jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami na rynku e-commerce, a takim jest niewątpliwie usługa SameDay. Dzięki niej klienci e-sklepów cieszą się z dostawy towarów kupionych online w dniu złożenia zamówienia. Cały czas pracujemy też nad poszerzeniem dostępności naszej usługi na rynku e-commerce, aby zachęcić jeszcze szersze grono Polaków do robienia regularnych zakupów przez internet – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Sugarfree.pl to pierwszy klient X-press Couriers z obszaru e-commerce, korzystający z usługi SameDay, który na jej bazie zbudował swoją przewagę konkurencyjną na rynku. Firma X-press Couriers posiada olbrzymie doświadczenie w realizowaniu tego typu zleceń, gdyż już od 15 lat dostarcza przesyłki w systemie SameDay dla biznesu.

Aby skorzystać z opcji SameDay, czyli dostawy zamówienia w dniu jego złożenia, należy zamówić towar w sklepie internetowym do godziny 16:00 (zamówienia złożone po tej godzinie będą realizowane w dniu następnym). W ramach usługi SameDay klient może wybrać preferowaną porę dostawy spośród trzech możliwych przedziałów czasowych, czyli 10:00-14:00, 14:00-17:00 oraz 18:00-22:00 (w zależności od godziny złożenia zamówienia – patrz schemat obok). Paczka zamówiona do godziny 16:00 (do 13:00 w przypadku dostawy między miastami) dotrze do odbiorcy tego samego dnia. Dodatkowo klient ma możliwość wskazania okna godzinowego, w którym paczka trafi pod wskazany przez niego adres. Koniec więc z wielogodzinnym wyczekiwaniem na kuriera!

W Polsce usługa SameDay jest realizowana obecnie w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic.

4trucks.pl / X-press Couriers

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL