Gra American Truck Simulator już w Polsce!

Gra American Truck Simulator już w Polsce!

3 lutego br. miała miejsce polska i światowa premiera, na którą czekali fani gier symulacyjnych oraz miłośnicy USA i motoryzacji.

Do sprzedaży trafiła gra American Truck Simulator, w której gracze mają okazję wcielić się w rolę kierowcy legendarnych amerykańskich ciężarówek i podziwiać malownicze krajobrazy zachodniego wybrzeża USA.

Zadaniem graczy jest pokierowanie misją transportową oraz rozwiezienie ładunków na terenie USA. Zaprezentowany w grze stany odwzorowane są w bardzo realistyczny sposób. Przemierzając słoneczne autostrady i lokalne drogi można podziwiać niezwykłe widoki oraz charakterystyczne obiekty i budowle zachodniego wybrzeża, takie jak wybrzeże Pacyfiku, most Golden Gate czy kasyna i wiele innych. Miłośnicy podróży mogą odbyć wyprawę po USA bez wychodzenia z domu.

Równie precyzyjnie i klimatycznie zostały odwzorowane legendarne amerykańskie ciężarówki, Peterbilt i Kenworth, którymi w Amerian Truck Simulator poruszają się gracze. Wysoką jakość wykonania i dbałość o najdrobniejsze szczegóły zawdzięczamy czeskiemu studiu SCS Software, znanemu i cenionemu twórcy gier symulacyjnych. IMGN.PRO jest wydawcą gry w Polsce, Czechach, Słowacji, Francji, Węgrzech, Rumuni i Hiszpanii. Wyłącznym dystrybutorem pudełkowym w Polsce jest Wydawnictwo Techland.

Gra American Truck Simulator dostępna jest wersji pudełkowej oraz cyfrowej na platformę PC oraz w wersji kinowej w cenie 79,90 złotych.

4trucks.pl / Wydawnictwo Techland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL