Kässbohrer nominowany do nagrody The Heavies 2016

Kässbohrer nominowany do nagrody The Heavies 2016

Niemiecki producent naczep Kässbohrer, został nominowany przez brytyjski magazyn Heavy Torque do nagrody The Heavies 2016 w kategorii Najlepszy Producent Naczep.

Przyznawana podczas corocznej gali nagroda, The Heavies, honoruje wybitne osiągnięcia w dziedzinie transportu ciężkiego w 15 kategoriach. Podczas gdy nagrody w większości kategorii przyznawane są przez sędziów, w kategorii Najlepszy Producent Naczep każdy może oddać swój głos w otwartym głosowaniu.

- Wykorzystując najnowszą inżynierię i z pomysłowością w sercu, głównym celem Kässbohrera jest ciągłe podnoszenie jakości produktów i usług, by coraz lepiej służyły one naszym klientom. Nominację do nagrody The Heavies 2016 w kategorii Najlepszy Producent Naczep poczytuję jako wyraz uznania naszych klientów, jak również motywację do jeszcze cięższej pracy na rzecz podnoszenia jakości naszych produktów i zadowolenia klientów - powiedział İffet Türken, Członek Zarządu Kässbohrer ds. Rozwoju, komentując nominację.

Producent oferuje odbiorcom możliwość wykonania dowolnej naczepy na podstawie indywidualnego projektu, w celu spełnienia unikatowych potrzeb w transporcie ponadnormatywnym, czy naczep niskopodwoziowych (serii SL), dostosowanych do specjalnych wymogów klientów.

Naczepy serii SL dostępne są w wersji od trzy- do ośmio- osiowych, rozsuwalne lub z wypisaną łabędzią szyją. Naczepy niskopodwoziowe Kässbohrer mogą przewozić ładunki o masie do 130 ton oraz długości do 18 metrów. Dodatkowo, seria SL naczep Kässbohrer jest wyposażona w wygodny system mocowania ładunku, który można dopasować do różnych wielkości kontenerów, by zapobiec powrotom na pusto.

Nagroda The Heavies zostanie wręczona 18 marca 2016 w Leicestershire w Wielkiej Brytanii, podczas specjalnej wieczornej gali prowadzonej przez znaną brytyjską dziennikarkę drugiego programu radia BBC, Panią Sally Boazman.

Na Najlepszego Producenta Naczep oraz Najlepszego Producenta Ciężarówek można głosować poprzez poniższy link:

 

http://theheavies.heavytorque.co.uk/nominations/

4trucks.pl / Kässbohrer

Wyszukiwarka

Informacje