Zmiany kadrowe w dziale opon do pojazdów ciężarowych firmy Continental

Zmiany kadrowe w dziale opon do pojazdów ciężarowych firmy Continental

Wraz z początkiem 2016 roku Continental reorganizuje Dział Opon do Samochodów Ciężarowych w Regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

Niemiecki producent opon klasy premium utworzył stanowisko Dyrektora Sprzedaży Opon do Samochodów Ciężarowych EMEA, na które powołał Barrego Guildforda. Barry swoją karierę w firmie Continental rozpoczął w 2001 roku w Wielkiej Brytanii. Od połowy 2012 roku pełnił funkcję dyrektora Marketingu Działu Opon do Pojazdów Ciężarowych w Hanowerze, siedzibie głównej Continental na kraje EMEA. W ramach nowych obowiązków będzie odpowiedzialny za koordynację wszystkich działań sprzedażowych w regionie EMEA.

Dyrektorem marketingu na region EMEA został Daniel Gainza, z pochodzenia Hiszpan, związany z Continental od 1998 roku. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora sprzedaży we włoskim oddziale koncernu, gdzie odpowiadał za segment opon do pojazdów użytkowych.

Ralf Benack został powołany na stanowisko dyrektora pionu ds. bieżnikowania opon. Poprzednio Ralf piastował stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu Działu Opon do Pojazdów Ciężarowych w regionie APAC (Azja-Pacyfik). Ralf zastąpi Christana Sassa, który pełnił tę funkcję od 2009 roku, a w 2016 roku zdecydował się wziąć roczny urlop naukowy.

Z kolei za realizację projektów strategicznych będzie odpowiadał Herbert Mensching, który od 1999 roku kierował pionem sprzedaży i marketingu opon ciężarowych na region EMEA.

Działem Wymiany Opon do Pojazdów Ciężarowych w regionie EMEA zarządza Constantin Batsch, któremu będą bezpośrednio podlegać wszystkie osoby zatrudnione w dziale.

4trucks.pl / Continental

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL