Aktualizacja map świata i ostrzeganie o fotoradarach w nawigacjach TomTom GO

Aktualizacja map świata i ostrzeganie o fotoradarach w nawigacjach TomTom GO

TomTom (TOM2) rozszerzył gamę urządzeń nawigacyjnych TomTom GO dostępnych na polskim rynku.

Wprowadził modele TomTom GO 51 oraz TomTom GO 61. Nowe zestawy nawigacyjne oferowane są z usługą dożywotniej aktualizacji map świata oraz ostrzegania o fotoradarach w ramach licencji Lifetime. Dzięki temu wszystkie nawigacje GPS z serii GO, jakie obecnie znajdują się ofercie, dostępne są z usługami Lifetime, wliczając w to dożywotnią subskrypcję TomTom Traffic poprzez połączenie ze smartfonem.

Dożywotnie mapy świata umożliwiają podróże bez dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania urządzenia TomTom GO. Dzięki bezterminowej usłudze Fotoradary, kierowcy znają aktualne lokalizacje wszystkich fotoradarów - zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych - także przez cały okres użytkowania urządzenia.

Urządzenia TomTom GO łączą informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z technologią routingu, aby informować kierowców o najszybszych trasach, gdy tylko będą one dostępne. TomTom Traffic obejmuje zasięgiem całą odwzorowaną sieć dróg i łączy dane pochodzące z milionów źródeł z całego świata, aby dostarczyć najświeższe informacje o ruchu drogowym. Są one tak dokładne, że z każdą nową aktualizacją można wskazać początek i koniec korka z dokładnością do 10 metrów.

TomTom GO 51 oraz GO 61 wyposażono w ekrany dotykowe o przekątnej odpowiednio 5” i 6”.

Seria TomTom GO składa się obecnie z sześciu urządzeń. Nowe GO 51 i 61 oraz TomTom GO 510 i 610 mają w pełni interaktywny ekran dostosowany do obsługi gestami, a także w uchwyt Click & Go. TomTom GO 5100 i 6100 zawierają także kartę SIM z transferem danych i wliczonym roamingiem. Wszystkie urządzenia mają bogaty interfejs, uproszczoną interakcję z użytkownikiem i mapy 3D.Aby codzienne dojazdy uczynić jeszcze łatwiejszymi, każde urządzenie TomTom GO zawiera dwa przyciski w menu głównym „jedź do domu” i „jedź do pracy”. Wszystkie urządzenia nawigacyjne TomTom GO są kompatybilne z TomTom MyDrive [4]. Po raz pierwszy, kierowcy mogą korzystać ze smartfona, tabletu lub komputera, aby sprawdzić informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, planować trasy i wybierać miejsca, które mogą wysłać do TomTom GO, zanim znajdą się w samochodzie. Wcześniej wprowadzone na rynek urządzenia TomTom GO także są kompatybilne z MyDrive dzięki prostej aktualizacji oprogramowania.

4trucks.pl / TomTom

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL