159 pojazdów Renault Trucks dla Grupy Algerien IFRI

159 pojazdów Renault Trucks dla Grupy Algerien IFRI

Renault Trucks Algieria dostarczyło w grudniu do Béjaïa Logistique, filii grupy IFRI, niekwestionowanego lidera na rynku transportowym i przeładunkowym, klucze do 94 pojazdów.

Dostawa kolejnych 65 pojazdów jest przewidziana w styczniu, łącznie 159 pojazdów, głównie Renault Trucks C 440 KM 4x2 trafi do przewoźnika. 

Grupa IFRI to jeden z wiodących przewoźników na rynku algierskim, potwierdza swoje zaufanie do Renault Trucks kupując 159 pojazdów z nowej gamy dla swoje filii Béjaïa Logistique, specjalizującej się w transporcie i przeładunkach. Zakup dotyczy głównie Renault Trucks C pod wynajem, transport lokalny i międzynarodowy. Przekazanie kluczy do 94 pierwszych pojazdów odbyło się pod koniec listopada w fabryce IFRUIT, zlokalizowanej w strefie przemysłowej Taharacht w Akbou, ok. 100 km od Algieru. 

Zakupione pojazdy gamy C są przeznaczone do eksploatacji poza rynkiem europejskim i wyposażone w podwozia ze wzmocnionym zawieszeniem przystosowanym do warunków tam panujących. Zastosowana kabina to wersja dalekobieżna zapewniająca niezbędny komfort jazdy przy transporcie długodystansowym. Modułowość gamy C pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby klientów w zakresie takich przewozów. Gama została stworzona, aby zapewnić użytkownikom doskonałą równowagę między oszczędnościami w spalaniu, komfortem życia na pokładzie, a bezpieczeństwem. Nowa forma aerodynamiczna kabiny, stworzona i testowana w tunelu aerodynamicznym, sprawia, że gama C jest szczególnie skuteczna, jeśli chodzi o zużycie paliwa i wydajność energetyczną. 

Wszystkie pojazdy Renault Trucks C dostarczone do Béjaïa Logistique wyposażone są automatyczną w skrzynię biegów Optidriver.

4trucks.pl / Renault Trucks

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL