FM Logistic laureatem Srebrnego Godła Operator Logistyczny Roku 2015

FM Logistic laureatem Srebrnego Godła Operator Logistyczny Roku 2015

FM Logistic po raz kolejny w tym roku zdobyło ważną nagrodę.

Tym razem operator został Laureatem Srebrnego Godła programu „Operator Logistyczny Roku 2015”. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży logistycznej.  O tytuł najlepszej firmy logistycznej w Polsce walczyło w tym roku 30 firm, w tym 5 debiutantów. Każdy z nich został włączony do badania typu „Customer Satisfaction Survey” i poddany anonimowej ocenie swoich kluczowych klientów. FM Logistic zostało uznane za drugiego operatora na polskim rynku.

- Nagroda Srebrnego Godła w badaniu Operator Logistyczny Roku 2015 to wyjątkowe wyróżnienie. To nie tylko dowód na to, że starania i wysiłki jakie wkładamy w obsługę klienta i realizację misji logistycznych mają sens, ale też motywacja do dalszego rozwoju i doskonalenia się – powiedział Piotr Sukiennik, dyrektor generalny FM Logistic w Polsce, odbierając statuetkę podczas uroczystej Gali wręczenia nagród.

Program badawczy i ranking przygotowała już po raz 14 agencja badawcza Data Group Consulting pod patronatem pisma branżowego Eurologistics. Lista laureatów badania Operator Logistyczny Roku 2015 ogłoszona została 3 grudnia 2015 roku podczas oficjalnej gali w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

4trucks.pl / FM Logistic

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL