Renault Trucks Adeventure w firmie Usługi Transportowe Radosław Sacharuk

Renault Trucks Adeventure w firmie Usługi Transportowe Radosław Sacharuk

W listopadzie pierwszy T520 Renault Trucks Adventure w bogatym wyposażeniu i z największymi mocami trafił do firmy Usługi Transportowe Radosław Sacharuk z Bielska Białej.

Renault Trucks nie znosi nudy i uwielbia wyzwania, co doskonale pokazuje historia marki i udział w takich misjach jak Jedwabny Szlak, Cape to Cape, Czad-Tenere, Croisière des Sables, Rajdy Dakar, Renault Trucks Racing, z których nasze pojazdy wychodziły zawsze zwycięsko, udowadniając swoją niezawodność i solidność.

Renault Trucks to ponad 120 lat tradycji w budowie pojazdów. Pojazdów sprawdzających się w różnych warunkach od koła podbiegunowego po piaski Sahary. Każdy nowy pojazd to testy w najtrudniejszych warunkach, ciężka praca, ale także przygoda. Silk Road, Cape to Cape, Chad-Ténéré, Croisière des Sables, Rajd Dakar, z każdej tej przygody pojazdy Renault Trucks wychodziły zwycięsko udowadniając swoją niezawodność i solidność. Przygoda jest częścią DNA firmy Renault Trucks i francuskich ciężarówek.

W nawiązaniu do ducha pionierów przemierzających niegościnne zakątki ziemi Renault Trucks przygotowało serię pojazdów opatrzonych logo „Renault Trucks Adventure”. Pojazdy oszczędne, wyposażone w rozwiązania maksymalnie obniżające koszty eksploatacji, a jednocześnie bogato wyposażone i w najmocniejszych wersjach silnikowych podobają się i właścicielowi i kierowcy.

Ograniczona liczba egzemplarzy, bogaty pakiet wyposażenia pojazdu, ale także usługi towarzyszące takie jak kontrakty serwisowe, ubezpieczenie czy preferencyjne finansowanie to wszystko sprawia, że oferta Renault Trucks Adventure to ekskluzywna oferta dla najbardziej wymagających klientów, tych, którzy poszukują rozwiązań doskonałych i nie boją się żądać od producentów ciężarówek tego, co najlepsze.

Wybrane elementy wyposażenia Renault Trucks Adventure:

  • Silnik DTi11 – 460 lub DTi13 – 480 / 520 KM
  • Kabina Sleeper bądź High Sleeper Cab
  • Kolor stalowoszary „Truck of the Year ” oraz limitowane oklejenie “RT Adventure”
  • Nawigacja fabryczna, sygnały pneumatyczne na dachu, radio CD / MP3 / USB / Bluetooth
  • Opony Michelin na aluminiowych obręczach Alcoa Dura-Bright
  • Leżanka górna „Ultimate”- dająca się przekształcić w schowek na rzeczy kierowcy
  • W limitowanej serii „RT Adventure” dostępna także kabina High Sleeper Cab w wersji wyposażenia Maxispace – najbardziej komfortowa kabina na rynku

W listopadzie pierwszy Renault Trucks T w limitowanej wersji Renault Trucks Adventure został uroczyście przekazany do firmy Usługi Transportowe Radosław Sacharuk z Bielska Białej. Właściciel Radosław Sacharuk odebrał kluczyki i symboliczny modelik z rąk Jacka Kurzawy, Dyrektora Handlowego Renault Trucks BSM, Emilii i Mariana Czapka, Właścicieli Retos Czapka Spółka Jawna. Tym samym pierwsza przekazana w Polsce gama T 520 w wersji limitowanej Renault Trucks Adventure dołączyła do floty prawie w 100% renówek i będzie pełniła rolę pojazdu flagowego firmy.
Firma Usługi Transportowe Radosław Sacharuk kupuje pojazdy Renault Trucks od 1999 roku i systematycznie wymienia je na nowe.

Od dwóch lat we flocie jeżdżą pojazdy gamy T. Tym razem właściciel zdecydował się na kolejne 2 ciągniki T z najbardziej komfortowymi, wysokimi kabinami i z najmocniejszymi silnikami o pojemności 13 litrów w wersji Renault Trucks Adventure. Pierwszy został dostarczony w listopadzie, drugi dołączy do floty na początku 2016 roku.

- Nasi kierowcy jeżdżą w dalekie trasy, np. do Francji i Hiszpanii. Każdy się lepiej czuje jak ma wtedy większą przestrzeń i moc. A spalanie nie jest dużo wyższe niż przy 11-litrowych motorachpodkreśla Radosław Sacharuk.

A wie, co mówi, bo jest nie tylko szefem, ale wciąż lubi zasiąść za kółkiem i osobiście sprawdzić auto na dalekiej trasie.

Przewoźnik kupuje nowe pojazdy z pełnymi kontraktami serwisowymi, bo jak twierdzi właściciel to „bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które zapewnia i kierowcom i mi spokojny sen i pracę bez obawy o niespodziewane wydatki.” Nie bez znaczenia są też znakomite relacje ze skoczowskim Retosem, który serwisuje jego samochody. Firma ma swój warsztat, w którym wykonuje bieżącą obsługę pojazdów. Nie oznacza to jednak, że nie odwiedzają one serwisu Renault Trucks. 

4trucks.pl / Renault Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL