Aplikacja viaTOLL w Google Play - uwaga na nieautoryzowane wersje

Aplikacja viaTOLL w Google Play - uwaga na nieautoryzowane wersje

Operator systemu viaTOLL informuje, że w sklepie Google Play znajdują się nieautoryzowane aplikacje mobilne przeznaczone dla użytkowników Systemu viaTOLL, w tym aplikacje umożliwiające doładowania salda umowy.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych oraz prawidłowość rozliczania transakcji stanowczo odradzamy instalowanie i korzystanie z tych aplikacji, a w szczególności – podawanie danych pozwalających na zalogowanie się do Panelu Obsługi Klienta i dokonywanie płatności online. Korzystanie z nieautoryzowanych aplikacji może skutkować przechwyceniem Państwa danych i utratą środków finansowych.

Równocześnie przypominamy, że istnieje oficjalna aplikacja mobilna systemu viaTOLL, spełniająca standardy bezpieczeństwa aplikacji bankowych. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów z oprogramowaniem opartym o system Android (wersja min. 2. 3) oraz iOS (wersja min. 7.0). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących korzystania z aplikacji mobilnej viaTOLL zachęcamy do kontaktu z Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.

4trucks.pl / viaTOLL

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL