VFS laureatem Godła Produkt Finansowy 2015

VFS laureatem Godła Produkt Finansowy 2015

Decyzją Kapituły Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej spółka VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. została Laureatem Godła Produkt Finansowy Roku 2015.

Wyróżnienie zostało przyznane za Leasing „TRY & BUY” z „TRY & GO” i tym samym znalazła się w gronie najlepszych instytucji finansowych w Polsce.

- Tytuł ten jest potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów oraz gwarancją oferowania bezpiecznych, godnych zaufania i polecenia, produktów i usług finansowych z Grupy Volvo. W zależności od potrzeb nasi klienci mogą wybrać różne formy finansowania zakupu pojazdów, gdyż nasza paleta produktów zarówno finansowych jak i ubezpieczeniowych jest najpełniejsza na rynku. Grupa Volvo, do której należy również VFS zawsze była i jest prekursorem nowych rozwiązań nie tylko w zakresie nowych technologii, ale również ekologii i bezpieczeństwa. To oraz zawsze wysoka jakość i długofalowość naszej współpracy, które sobie stawiamy na pierwszy miejscu spowodowało, że co drugi pojazd sprzedany w naszej Grupie jest sfinansowany przez naszą spółkę. Wierzymy, że na przestrzeni lat nadal będziemy wyróżnikiem, jakości wśród instytucji finansowych w Polsce - podkreśla Ewa Jezierska, Dyrektor Sprzedaży Volvo Financial Services Poland. 

4trucks.pl / Volvo

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL