Nowa strona internetowa oponiarskiej marki Barum

Nowa strona internetowa oponiarskiej marki Barum

Grupa Continental poinformowała o uruchomieniu nowej strony internetowej marki Barum, oferującej opony do pojazdów ciężarowych.

Strona została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne dotarcie do niezbędnych informacji na temat produktów marki Barum. Witryna jest w pełni dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Wygląd i układ treści jest dopasowywany do ekranu urządzenia, z którego w danej chwili korzysta użytkownik, co gwarantuje czytelną prezentację zawartości serwisu zarówno na ekranie komputera, jak i tableta czy smartfona.
Witryna została podzielona na sekcje, które prezentują:

  • pełną gamę opon marki Barum, w tym nową generację opon oznaczoną jako BF 200 R na oś kierowaną oraz BD 200 R, stosowaną na osi napędowej
  • wyszukiwarkę, dzięki której szybko i łatwo można zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży
  • porady na temat ekonomicznej i bezpiecznej jazdy
  • materiały do pobrania, w tym katalog z danymi technicznymi produktów
  • oraz materiały marketingowe i komunikaty prasowe

- Chcieliśmy, aby nowa strona była użytecznym narzędziem dla wszystkich, którzy za pośrednictwem Internetu poszukują informacji na temat doboru opon do pojazdów w swoich flotach. Zależało nam, by nawigacja na stronie była intuicyjna, a wszelkie informacje o produktach marki Barum łatwo i szybko dostępne – powiedział Marcin Cywiński, Marketing and PR Manager w dziale opon użytkowych z Continental Opony Polska.

Strona internetowa Barum przeznaczona dla użytkowników ogumienia do pojazdów ciężarowych dostępna jest w 12 wersjach językowych, w tym w polskiej. Strona internetowa dostępna jest pod adresem: http://www.conti-online.com/www/barum_tires_pl_pl/

4trucks.pl / Continental

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL