Zwierzaki z karawany Renault podbiły targi Transport CH

Zwierzaki z karawany Renault podbiły targi Transport CH

Ponad 33 864 zwiedzających odwiedziło w tym roku targi pojazdów użytkowych Transport CH w Szwajcarii.

Nie zabrakło tam oczywiście Renault Trucks, którego stoisko w tym roku zajmowało ponad 600 m².

Na rynku pojazdów użytkowych, osoby decyzyjne przywiązują największą uwagę do solidności, wygody i skuteczności pojazdów. Pojazd Renault Trucks T doskonałe połączenie tych cech, co zostało docenione tytułem Ciężarówki Roku 2015 był w tym roku gwiazdą stoiska Renault Trucks.
Na stoisku obok 2 Renault Trucks T : T High 520 T4x2 Maxispace i T 460 T4x2 można było podziwiać również pojazdy z innych gam : D 7.5 L5 BVM 180 4x2, C 520 P10x4 Pusher, C 440 P8x4 Optitrack, furgon Master 150.35 L3H2 4x4.

"Dziko genialne" - tak określono styl stoiska Renault Trucks na stoisku BERNEXPO 4 Renault Trucks T, gdzie królowały 4 T w specjalnym zwierzęcym oklejeniu. Na głównym stoisku zwiedzających witał „Krokodyl”, przed wejściem „Lew” a przy wjeździe „Żyrafa” i „Pantera Śnieżna” zapraszając zwiedzających do odbycia jazd testowych. Zwiedzający mogli wziąć udział w konkursie, w którym i mali i duzi mogli wygrać 5 podwójnych biletów do zoo w Zurichu.

Zdaniem Rolanda Grubera, dyrektora handlowego Renault Trucks, prezentacja w tej formie okazała się absolutnym sukcesem. Liczni zwiedzający, w tym obecni i potencjalni klienci mogli w ciekawy sposób zapoznać się z gamą T i skorzystać z gościnności francuskiego producenta. Cieszy nas ogromnie, że polski pomysł pokazania gamy T od środka dzięki nietypowemu oklejeniu spodobał się też Szwajcarom.

4trucks.pl / Renault Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL