Orlen Oil i KAMAZ Polska nawiązały współpracę

Orlen Oil i KAMAZ Polska nawiązały współpracę

ORLEN Oil i KAMAZ Polska zainicjowały współpracę dotyczącą wzajemnego wspierania marek.

Zgodnie z podpisanym listem intencyjnym, oleje Platinum Ultor będą produktami zalecanymi do stosowania w pojazdach KAMAZ sprzedawanych w kraju, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

Porozumienie pomiędzy ORLEN Oil oraz KAMAZ Polska zostało zawarte na czas nieokreślony. Firmy będą wzajemnie wspierały swoje marki na rynku polskim. W przyszłości nie wykluczają jednak rozszerzenia współpracy na kolejne kraje, w których prowadzą swoją działalność. Zarówno ORLEN Oil, jak i KAMAZ Polska konsekwentnie rozszerzają swoją działalność o kolejne rynki. Dlatego angażują się we współpracę polegającą na wymianie wiedzy i doświadczeń w związku z funkcjonowaniem w specyficznym segmencie.  Spółki będą też rekomendować wzajemnie swoje produkty dotychczasowym partnerom biznesowym.
 
- Wspólnie zamierzamy wykorzystać możliwości jakie widzimy na rynku pojazdów ciężarowych i panującą aktualnie w branży koniunkturę. Dostrzegamy potencjał i perspektywę wzrostu w tym obszarze dla oferowanych przez nasze firmy produktówmówi Sebastian Żywczyk, kierownik Działu Rozwoju Sprzedaży.

- Samochody sprzedawane na rynku polskim montowane są przez naszą firmę na Litwie. Montowane są w nich najnowocześniejsze układy napędowe zachodnich producentów, które wymagają wysokiej klasy olejów, dlatego cieszymy się z pozyskania tak dobrego partnera jakim jest ORLEN Oil. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca pozwoli na jeszcze bezpieczniejszą i ekonomiczniejszą eksploatację pojazdów w różnych warunkach drogowych oraz przyniesie nam i naszym klientom wymierne korzyści dodaje Wojciech Traczuk, dyrektor handlowy firmy Kamaz Polska.

4trucks.pl / Orlen Oil

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL