Centrum pojazdów używanych oraz centrum szkoleniowe IVECO w Nadarzynie

OK Trucks

6 listopada nastąpiło oficjalne otwarcie Centrum OK TRUCKS oraz Centrum Szkoleniowego IVECO Poland.

Działanie obiektu zainaugurował Pierre Lahutte, prezydent marki IVECO.

Centrum Pojazdów Używanych OK TRUCKS w Nadarzynie pod Warszawą jest czwartym otwartym punktem z planowanej sieci 13 głównych centrów OK TRUCKS w Europie. Dla sieci OK TRUCKS, Polska w której odnotowano w 2015 roku ponad 40 tys. zaimportowanych pojazdów oraz ponad 72 tys. przerejestrowań pojazdów, jest bardzo ważnym rynkiem. IVECO, dzięki stworzeniu nowoczesnego punktu sprzedaży, będzie mogło zaoferować swoim klientom jeszcze większy wybór pojazdów używanych.

Doskonała lokalizacja przy Alei Katowickej 70 w Nadarzynie (20 km od centrum Warszawy) zapewni klientom znakomity dostęp do Centrum OK TRUCKS. Na działce o powierzchni 15000m2 zmieścił się olbrzymi plac pokazowy oraz budynek szkoleniowo-biurowy o powierzchni 450m2. Aktualnie w samym tylko Nadarzynie, OK TRUCKS może zaoferować 290 używanych pojazdów. W całej Polsce dostępnych jest 29 punktów sprzedaży pojazdów
używanych OK TRUCKS oraz 46 Autoryzowanych Stacji Obsługi. Drugą część budynku zajmuje Centrum Szkoleniowe IVECO Poland. Składa się ono z pełni wyposażonego warsztatu pokazowego o powierzchni 124m2, dwóch sal szkoleniowych oraz zaplecza technicznego dla trenerów. Centrum realizuje szkolenia dla personelu Serwisu z zakresu kompetencji technicznych i umiejętności miękkich obejmujących m.in.: umiejętność szybkiej i precyzyjnej diagnostyki, zarządzania warsztatem czy też profesjonalnej obsługi klienta.

Jest ono także głównym punktem szkoleń całej siedzi handlowej IVECO. Każdy z 420 serwisantów oraz 150 handlowców IVECO w Polsce podlega procesowi certyfikacji, w skład którego wchodzą zarówno szkolenia internetowe, jak również szkolenia z instruktorem w Centrum Szkoleniowym. Nowy obiekt pozwoli zwiększyć liczbę planowanych szkoleń oraz przyczyni się do zwiększenia profesjonalizmu serwisu jak i procesu samej sprzedaży pojazdów, na które stawia IVECO.

4trucks.pl / IVECO

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL