Mobilis oferuje promocyjne ceny na przejazdy dalekobieżne

Mobilis oferuje promocyjne ceny na przejazdy dalekobieżne

Mobilis Group przygotowała dla wszystkich podróżnych bilety w atrakcyjnych cenach.

Już od 5 zł można podróżować na popularnych całorocznych trasach łączących centrum kraju z nadmorskimi i mazurskimi kurortami oraz często odwiedzanymi miejscowościami górskimi. Propozycja Grupy Mobilis to alternatywa dla podróży samochodem. Koszty są często dużo niższe, nawet o kilkadziesiąt złotych, a dzięki nowoczesnemu taborowi komfort jazdy autobusem jest bardzo duży.

Atrakcyjne ceny na przejazdy dalekobieżne zwiększają swobodę i dostępność podróżowania na terenie całego kraju, na najpopularniejszych trasach oferowanych przez Grupę Mobilis. Przemieszczanie się na długie dystanse z centrum kraju na północ i południe Polski, nawet w przypadku częstych wyjazdów, jest dzięki temu w zasięgu każdego pasażera. Oferta dotyczy przejazdów na 6 całorocznych trasach: Warszawa – Karpacz, Warszawa – Kołobrzeg, Warszawa – Piotrków Trybunalski, Płock – Kraków, Mrągowo – Warszawa oraz Giżycko-Warszawa. Przejazdy realizowane są w obie strony, zarówno w dni robocze, jak i w weekendy.

W ramach promocji można zakupić bilety co najmniej kilka razy tańsze niż te dostępne w standardowej cenie. Koszty przejazdów rozpoczynają się już od 5 zł, a ich wysokość zależy od czasu dokonania zakupu, wybranej trasy oraz obłożenia autobusu. Przykładowo rodzice z dwójką dzieci, poruszający się na trasie Warszawa-Karpacz, wybierając podróż autokarem zamiast samochodem, mogą przy podróży w obie strony zaoszczędzić w trakcie promocji od ponad 100 do około 300 złotych. Promocyjne ceny biletów obowiązują w sprzedaży internetowej.

Autokar komfortowy, jak samochód?
Oprócz atrakcyjnych cen biletów, spółka Mobilis postawiła także na wygodę i komfort pasażerów. Kursy są realizowane przez nowoczesne autokary Scania Touring oraz Scania A30. Każdy z pojazdów jest wyposażony w klimatyzację z systemem indywidualnej regulacji nawiewu i komfortowe siedzenia, które podróżni mogą odchylić. W trakcie jazdy można skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Autokary Scania Touring posiadają WC. W pojazdach Scania A30 zapewniony jest natomiast dodatkowy dostęp do gniazdek elektrycznych oraz więcej miejsca na nogi. Model Scania Higer A30 ułatwia ponadto podróż osobom niepełnosprawnym. Autobusy są wyposażone w specjalną windę i miejsce dla pasażera poruszającego się na wózku inwalidzkim. Informacje o tym, które kursy realizowane są autobusami Scania A30, znaleźć można na stronie internetowej firmy.

Dalekie podróże w zasięgu ręki
Objęte promocją bilety można łatwo i szybko kupić na stronie http://www.mobilis.pl/, a pasażerowie nie ponoszą przy tym żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych. System rezerwacji biletów jest wygodny i intuicyjny. Wystarczy odwiedzić stronę przewoźnika, wybrać interesującą trasę oraz termin przejazdu autobusu. Po zaznaczeniu określonej liczby biletów podróżni mogą w bezpieczny sposób dokonać płatności internetowej. Bilety przesyłane są następnie na podany adres e-mail lub w formie SMS-a na numer telefonu.

4trucks.pl / Mobilis Group

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL