EASY-TRUCK EL – nowy wózek paletowy od PROMAG

EASY-TRUCK EL – nowy wózek paletowy od PROMAG

PROMAG S.A. wprowadził do swojej oferty nowy model elektrycznego wózka paletowego prowadzonego.

EASY-TRUCK EL znakomicie sprawdza się m.in. w trakcie załadunku i rozładunku samochodów z użyciem rampy oraz podczas kompletacji i transportu palet na krótkie odległości.

Jedną z największych zalet nowego wózka jest szczelny akumulator typu AGM, który umożliwia ładowanie bez konieczności korzystania ze specjalnej akumulatorowni. Brak emisji gazów podczas ładowania baterii sprawia, że wózek jest świetnym rozwiązaniem dla firm działających w branży spożywczej w tym marketów i dyskontów. Proces ładowania baterii jest niezwykle prosty dzięki zastosowaniu automatycznego wbudowanego prostownika i ogranicza się do podłączenia wtyczki wózka do standardowego gniazdka 230V.

Dzięki wyposażeniu wózka w elektryczny napęd jazdy jest to także propozycja dla wszystkich firm, w których pracownikami są kobiety.
Easy-Truck EL przystosowany jest do obsługi równomiernie obciążonych palet EUR, pozwala na wygodny i szybki transport towarów o masie nawet do 1500 kg i może poruszać się z prędkością do 3,5 km/h. Zaletą wózka jest możliwość płynnej regulacji prędkości, co pozwala dostosować ją do wykonywanych czynności i ułatwia manewrowanie. Wysoki komfort codziennego użytkowania gwarantuje także bezobsługowy silnik bezszczotkowy, a także wskaźnik naładowania baterii oraz licznik motogodzin.

Produkt wyposażony został także w system awaryjnego cofania i wyłącznik bezpieczeństwa, który zabezpiecza operatora przed ewentualnym przygnieceniem w trakcie jazdy tyłem.

Parametry techniczne:
Udźwig: 1500 kg
Długość wideł: 1150 mm
Prędkość jazdy: 3.0-3.5 km/h
Wysokość podnoszenia: 205 mm
Szerokość zewnętrzna wideł: 550 mm
Szerokość korytarza roboczego: 1920 mm
Promień skrętu: 1547 mm
Zasilanie: 24V/85 Ah
Masa: 275 kg

Cena katalogowa netto z akumulatorem i prostownikiem: 7990 zł.

4trucks.pl / PROMAG S.A.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL