Białoruski Brześć na mapie dostaw DB Schenker Logistics

Białoruski Brześć na mapie dostaw DB Schenker Logistics

Przesyłki klientów DB Schenker Logistics będą od tej pory trafiać także do Brześcia.

Nowy serwis został wprowadzony w październiku br. Dostawy przesyłek drobnicowych w rejonie Brześcia będą odtąd realizowane w znacznie krótszym czasie i w bardziej atrakcyjnych cenach. 

Głównym bodźcem do rozwoju są potrzeby klientów w krajach wschodnich. Chcemy nie tylko rozwijać połączenia pomiędzy Polską i krajami wschodnimi, ale przede wszystkim łączyć całą sieć DB Schenker Logistics w Europie z kierunkami wschodnimi. Dzięki wykorzystaniu tej sieci nasi klienci na Wschodzie mają do dyspozycji przewozy z każdego zakątka Europy przez Polskę. Co istotne, z uwagi na raportowany przez Ministerstwo Gospodarki spadek wywozu na kierunkach wschodnich, możemy zaoferować Klientom rozwiązania bardziej atrakcyjne cenowo od przewozów całopojazdowych, dopasowane do ich aktualnych potrzebwyjaśnia Piotr Gola, szef ds. Przewozów Drobnicowych DB Schenker Logistics.

Brześć to drugie po Mińsku miasto na Białorusi, do którego przesyłki klientów DB Schenker Logistics będą kierowane bezpośrednim połączeniem samochodowym.

4trucks.pl / DB Schenker Logistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL