Opony Goodyear na pierwszym wyposażeniu naczep Schmitz

Opony Goodyear na pierwszym wyposażeniu naczep Schmitz

Schmitz Cargobull, jeden z wiodących europejskich producentów naczep, wybrał opony Goodyear  jako wyposażenie fabryczne naczep przeznaczonych do użytkowania w trudnych warunkach zimowych.

Naczepy w regionach takich jak Alpy, Skandynawia i Rosja będą jeździły na oponach zimowych Goodyear ULTRA GRIP MAX T w rozmiarach 385/65R22.5 i 385/55R22.5. Schmitz Cargobull to kolejny, po Krone, wiodący producent naczep, który zdecydował się na najnowsze produkty zimowe Goodyear.

- Cieszymy się, że firma Schmitz Cargobull wybrała nasze najnowsze opony zimowe ULTRA GRIP MAX T jako pierwsze wyposażenie swoich naczep. W trudnych warunkach zimą  oferują one to, czego operatorzy flot powinni oczekiwać od zimowej opony ciężarowej: wysokie parametry trakcyjne i  przyczepność podczas ostrej zimypowiedział Peter Platje, dyrektor Goodyear Dunlop ds. sprzedaży opon do pojazdów ciężarowych na pierwsze wyposażenie w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Goodyear przygotował dla operatorów flot pojazdów ciężarowych kompleksową ofertę zimową, w której znalazły się opony na oś kierowaną ULTRA GRIP MAX S, opony na oś napędzaną ULTRA GRIP MAX D oraz opony dla naczep ULTRA GRIP MAX T. Są to specjalistyczne produkty zimowe, posiadające zarówno oficjalne oznaczenie ogumienia zimowego – symbol trzech szczytów górskich i płatka śniegu (3PMSF) – jak i symbol M+S. Ich podstawowe zalety to o 40% większa przyczepność nawet przy bieżniku zużytym do połowy oraz przebiegi wydłużone o 15%.  Warto też pamiętać, że opony te kwalifikują się do oznaczenia 3PMSF nawet po zużyciu bieżnika do połowy. Dzięki świetnym osiągom nowa linia zimowych opon ciężarowych Goodyear pomaga utrzymać pojazdy ciężarowe w ruchu, zapewniając spokój kierowcom i operatorom flot.

Pełna specyfikacja opon montowanych przez Schmitz Cargobull to 385/65R22.5 160K 158L TL i 385/55R22.5 160K 158L TL.

4trucks.pl / Goodyear

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL