IVECO Daily Hi-Matic nagrodzone za innowacyjność

IVECO Daily Hi-Matic nagrodzone za innowacyjność

IVECO Daily otrzymuje nagrodę „Best KEP Transporter 2015”, a Daily Hi-Matic „Nagrodę za innowacyjność” w Niemczech.

25 ekspertów z branży przesyłek kurierskich, ekspresowych i pocztowych, po porównaniu wrażeń z jazdy różnymi konkurencyjnymi modelami, uznało IVECO Daily za najlepszy środek transportu dla firm z tego sektora w 2015 roku. Ci sami eksperci nagrodzili także wersję Daily Hi-Matic za innowacyjność.

W niewielu branżach pojazdom stawia się tak wysokie wymagania, jak w sektorze przesyłek kurierskich i ekspresowych. IVECO Daily został obsypany pochwałami po tym, jak 25 doświadczonych pracowników tego sektora poddało go testom i porównaniom z najlepszymi modelami konkurencji. Grupa ta uznała Daily za „najlepszy środek transportu dla firm z branży przesyłek kurierskich, ekspresowych i pocztowych w 2015 roku” („Best KEP Transporter 2015”), a zaawansowana ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów Hi-Matic zdobyła prestiżową „Nagrodę za innowacyjność”.

Branżowi specjaliści docenili Daily za połączenie najłatwiej dostępnej przestrzeni ładunkowej na rynku z obszerną kabiną i wysokim poziomem komfortu kierowcy. Dzięki kompleksowo przeprojektowanemu wnętrzu najnowszego Daily za kierownicą tego pojazdu dostawczego można poczuć się niemal jak w luksusowym samochodzie osobowym. Kluczem do sukcesu Daily jest także nowa skrzynia biegów Hi-Matic, oferująca kierowcom i operatorom parku pojazdów najlepsze w swojej klasie parametry elastyczności, wydajności, zużycia paliwa i komfortu prowadzenia pojazdu. Skrzynia Hi-Matic, skonstruowana we współpracy z firmą ZF, jest pierwszą ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów oferowaną w pojazdach z tego segmentu. Hi-Matic zmienia biegi szybciej i precyzyjniej niż najbardziej doświadczony kierowca — przy dynamicznym przyspieszaniu zmiana przełożeń następuje w niespełna 200 milisekund.

4trucks.pl / IVECO

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL