Firma Emka-Trans kupuje autobus Scania Irizar i8

Właściciel firmy Emka-Trans

Nowy model autobusu turystycznego Scania Irizar i8 został zaprojektowany z myślą o przewozach nieregularnych, jak również regularnej komunikacji międzymiastowej.

Po raz pierwszy został publicznie zaprezentowany na wystawie Busworld 2015 w Kortrijk.

Scania Irizar i8 jest przedstawicielem nowej generacji wysokopodłogowych autokarów turystycznych i następcą poprzedniego modelu Scania Irizar PB, który otrzymał wiele wyróżnień i nagród, a branżowi krytycy nazwali go „najbardziej komfortowym pojazdem, jaki kiedykolwiek prowadzono.

Scania Irizar i8 produkowany jest według najsurowszych standardów przy współpracy firm Scania i Irizar stanowiąc idealne rozwiązanie dla firm przewozowych które poszukują najnowocześniejszych, najbardziej ekonomicznych i komfortowych rozwiązań. Dostęp do części zamiennych i serwisu jest zapewniany poprzez gęstą sieć handlową i serwisową Scania.

Właściciel firmy Emka-Trans Krzysztof Rdest podkreśla, że za wyborem tego modelu przemawiały dotychczasowe doświadczenia z produktem Scania Irizar.

- Po rozpoczęciu działalności firmy w 2000 roku w naszej flocie pojawiły się autobusy Scania Irizar – również Scania Irizar PB. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce która zamówiła ten model. O zakupie najnowszego autobusu Scania Irizar i8 zdecydowały więc nasze dotychczasowe doświadczenia. Produkt ten zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin. Całości dopełniają
optymalnie rozwiązania konstrukcyjne zapewniające ekonomię i oszczędność – tak ważne podczas realizowania zadania transportowego. Poszukujemy połączenia najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Poszerzenie floty Emka-Trans o tą jednostkę pozwoli nam utrzymać wysoką pozycje na rynku i sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

4trucks.pl / Scania

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL