STAS i Luck - producenci naczep łączą siły

STAS i Luck - producenci naczep łączą siły

PTM, generalny dystrybutor marki STAS w Polsce, poinformował o nabyciu 100% udziałów niemieckiego producenta Lück przez belgijską firmę STAS.

Dzięki tej transakcji STAS poszerzy gamę oferowanych produktów o wysokiej jakości wywrotki stalowe. Najlepiej znanym produktem marki Luck jest flagowy Ferroliner. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe innowacje w projektowaniu najwyższej jakości wywrotek i ruchomych podłóg, ugruntowały pozycję marki STAS na rynku w Europie. Przez lata włożono wiele wysiłku ciągle rozszerzając asortyment produkowanych pojazdów. STAS oferuje szeroki zakres konfiguracji pojazdu, koncentrując się na wymaganiach klientów końcowych, jak również dostosowuje pojazdy do wymagań poszczególnych sektorów, w których działają klienci STAS (Rolnictwo, Recykling i Budownictwo). Każdy pojazd STAS charakteryzuje się tą samą wysoką jakością, co sprawia, że nadaje się do długotrwałego użytkowania i gwarantuje najlepszy zwrot z inwestycji na rynku.

STAS analizując zapotrzebowanie rynku, poprzez liczne kontakty zdobywane przez lata w branży recyklingu, podjął decyzję o wprowadzeniu do swojej oferty wywrotek z wysokiej jakości stali, zachowując te same cechy jakościowe, które wyróżniają  wszystkie pojazdy STAS: lekkość, wytrzymałość, funkcjonalność, wysoka jakość wykonania, innowacyjny i estetyczny wygląd. "Ferroliner" produkowany przez niemiecką firmę Lück jest absolutnie najlepszym produktem w tym sektorze.

Firma PTM Polska zapewnia pełną dystrybucję marki STAS w Polsce – sprzedaż pojazdów nowych, sprzedaż i odkup pojazdów używanych oraz pełną obsługę posprzedażową w postaci sieci serwisów i magazynu części zamiennych.

4trucks.pl / PTM

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL