DKV uhonorowało swoich wieloletnich klientów

Michał Bałakier

25 września w hotelu Kawallo pod Płockiem firma DKV Euro Service zorganizowała dla swoich wieloletnich klientów imprezę „Wielki Gatsby”.

W wydarzeniu, które przeniosło gości w klimat lat 20-ych, udział wzięło 50 najważniejszych partnerów z całego kraju.

Ponad 120 tysięcy klientów, około 2,5 miliona wydanych kart oraz urządzeń pokładowych, 54 700 punktów akceptacji DKV, z czego blisko 40 tysięcy samych tylko stacji paliw – te liczby podsumowują aktywność firmy DKV w Europie. Dziś jest ona  największym operatorem kart paliwowo-serwisowych oraz dostawcą usług dla transportu profesjonalnego w kraju i za granicą. Sukces firmy nie byłby możliwy, gdyby nie grono zaufanych i otwartych na współpracę klientów.

25 września byliśmy świadkami niezwykłego wieczoru - niezwykłego, ponieważ jego bohaterami byli przedstawiciele firm, którzy od lat stanowią trzon branży transportowej w Polsce. Spotkanie zorganizowano, aby nagrodzić przewoźników, którzy przetrwali trudne czasy w branży TSL oraz z powodzeniem radzą sobie z nowymi wyzwaniami.

Michał Bałakier, Dyrektor Generalny DKV Euro Service Polska w ciepłych słowach podziękował partnerom za wsparcie i zaufanie, bez których tak dynamiczny rozwój firmy w Polsce nie byłby możliwy. Za kilkudziesięcioletnią współpracę statuetkami uhonorowano firmy: Andrex Andrzej Kwiatkowski, Bury, Miratrans-Transport i Spedycja, Euro-Pegaz oraz Delta Trans Transporte. Dodatkowo, dyplomami wyróżniono kilkanaście firm w uznaniu za ich wkład w rozwój usług dla branży transportowej.

Uroczysty wieczór przyjął formę tanecznej podróży po latach 20-tych. Imprezę uświetnił widowiskowy pokaz tańca w kielichach oraz występ iluzjonisty. Furorę zrobiła foto-budka, czyli specjalnie zaaranżowany kącik do zdjęć w klimacie z epoki.

Dzisiejsze wyzwania: opłaty drogowe
Zanim wystrzeliły korki od szampana zespół DKV poprowadził dla klientów warsztaty, podczas których omówiono nowości związane z rynkiem paliwowym oraz opłatami drogowymi. Eksperci DKV naświetlili szczegóły wprowadzania nowych opłat drogowych w Rosji i na Białorusi. Oddzielną prezentację dedykowano nowemu systemowi myta w Belgii. Szkolenie zakończyło się dyskusją na temat wyzwań, z jakimi mierzą się dziś polskie firmy transportowe.

W jakim kierunku pójdzie dalszy rozwój DKV? Z pewnością kluczowa będzie dalsza specjalizacja w obszarze zarządzania transakcjami oraz rozliczania opłat drogowych. Rok 2015 przyniósł zupełnie nową platformę internetową, gdzie samodzielnie można zarządzać swoimi danymi. W ślad za zmianami pokoleniowymi w firmach transportowych, DKV dalej inwestuje w usługi online, które jeszcze bardziej ułatwią obsługę floty.

4trucks.pl / DKV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL