Aplikacja Navitel Navigator rozszerzona o mapę fotoradarów

Aplikacja Navitel Navigator rozszerzona o mapę fotoradarów

NAVITEL® Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, powiększa funkcjonalność aplikacji Navitel Navigator o bazę 933 stacjonarnych fotoradarów, rozlokowanych na obszarze kraju.

Od piątku 25 września wszyscy użytkownicy naszej mobilnej aplikacji otrzymali możliwość pobrania bazy łącząc się z internetem, zaś osoby korzystające z urządzenia PND otrzymają ją po podłączeniu do komputera.

- Wszyscy wiemy jak uciążliwe bywa poruszanie się po polskich drogach. Remonty, przebudowy i wciąż nienajlepsza infrastruktura to codzienne zmory kierowców. Aby osłodzić nieco życie użytkowników dróg oddajemy do ich dyspozycji bazę 933 stacjonarnych fotoradarów znajdujących się w różnych miejscach kraju, we wszystkich województwach. Jednocześnie zachęcamy kierowców do jazdy zgodnej z przepisami ruchu drogowego, tak aby zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo w podróży. Dodam jeszcze, że zaczynamy pracę nad implementacją pomiarowych odcinków prędkości, które za chwilę w 20 miejscach w Polsce będą mierzyć prędkośćkonkluduje Tobiasz Jankowski, prezes zarządu NAVITEL® Polska.

Aplikacja Navitel Navigator to jeden z najbardziej funkcjonalnych programów nawigacyjnych na rynku. Oprócz dodanej właśnie bazy fotoradarów kierowcy mogą korzystac z serwisu pogodowego, rezerwować miejsca hotelowe w systemie Booking.com wprost z menu aplikacji, a także funkcji specjalistycznych, takich jak „samochód ciężarowy”, która ostrzega kirowców pojazdów o masie powyżej 3.5 tony o ograniczeniach związanych z tonażem.

Firma NAVITEL® dba również o design aplikacji oraz jej atrakcyjność w warstwie lektorskiej. Niedawno ogłoszono konkurs na „Głos NAVITEL®”, dzięki czemu do menu dostepnych wokali dołączony zostanie nowy głos, a zwycięzca konkursu podpisze z firmą kontrakt.

4trucks.pl / Navitel

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL