Bridgestone rozpoczyna rekrutację inżynierów

Bridgestone rozpoczyna rekrutację inżynierów

Firma Bridgestone Europe ogłosiła, że w nadchodzących miesiącach planuje zatrudnić grupę inżynierów w swoim europejskim centrum technicznym (TCE) zlokalizowanym w okolicach Rzymu.

Zamiary te stanowią część planu inwestycyjnego, którego celem jest rozszerzenie działalności firmy Bridgestone na rynek europejski.

Firma kieruje swoją ofertę do inżynierów o różnym stopniu doświadczenia: od świeżo upieczonych absolwentów po osoby z dużym doświadczeniem zawodowym. Ich zadaniem będzie projektowanie i opracowywanie innowacyjnych produktów, które będą podnosić pożądane parametry opon przeznaczonych do użytku na wszystkich typach dróg i we wszystkich warunkach klimatycznych.

Bridgestone zachęca wszystkich potencjalnych kandydatów na stanowiska inżynierskie do wzięcia udziału w internetowym czacie w dniu 22 października, w którym wezmą także udział eksperci różnych specjalności. Jest on doskonałą okazją, by dowiedzieć się więcej o samej firmie, poznać wartości jakie reprezentuje oraz możliwości dotyczące pracy w centrum TCE. Czat będzie pierwszym z trzech spotkań informacyjnych online — więcej na ten temat można znaleźć w witrynie: http://onedaywith.com/bridgestone/homepage.html  Została ona stworzona specjalnie na potrzeby nowej kampanii rekrutacyjnej. To właśnie na niej kandydaci znajdą wszystkie niezbędne informacje potrzebne przed złożeniem wniosku o pracę na wybranym stanowisku.

Centrum TCE odgrywa niezmiernie ważną rolę w badaniach materiałowych, projektowaniu opon, opracowywaniu prototypów i wszelkich rodzajach prób. Niedaleko siedziby TCE znajduje się supernowoczesny Europejski Tor Testowy (Aprilia), gdzie w rzeczywistych warunkach testowane są opony wykonane w najnowszych technologiach, przeznaczone dla wszystkich rodzajów pojazdów osobowych i ciężarowych oraz dla różnych rodzajów nawierzchni.

4trucks.pl / Bridgestone

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL