Znamy najlepszy serwis MAN w Polsce

Zwycięzcy AGRO-STAR z Kalisza

W dniu 15 września br. w siedzibie MAN Academy w Wolicy odbył się finał konkursu Service Quality Award edycja polska, podczas którego wyłoniono najlepszy serwis MAN na terenie naszego kraju.

Tytuł ten zdobył AGRO-STAR z Kalisza.

W polskiej edycji konkursu udział wzięły 3 serwisy, które uzyskały największą ilość punktów w rywalizacji globalnego konkursu Service Quality Award. Do rundy finałowej zakwalifikowały się: AGRO-STAR Tadeusz Nogaj, MAN Truck & Bus Center Modlnica oraz TRANSBUD NOWA HUTA.
Procedura wyboru finalistów Service Quality Award stawiała przed kandydatami wysokie wymagania. W pierwszych trzech rundach globalnego konkursu zostali oni poddani szerokiemu testowi wiedzy na podstawie formularza online. W polskim finale musieli wykonać liczne zadania teoretyczne i praktyczne, np. przeprowadzić diagnozę błędów oraz posługiwać się systemem, dobrać właściwe części zamienne i wykonać inne zadania potwierdzające ogólną wiedzą w zakresie after sales.

Konkurs Service Quality Award organizowany jest w centrali MAN w Monachium od wielu lat. Do udziału w nim mogą zgłaszać się  wszystkie stacje serwisowe należące do sieci MAN na całym świecie. Rywalizacja składa się z 4 rund sprawdzających wiedzę teoretyczną praktyczną.
Nagroda MAN Service Quality Award edycja polska została przyznana po raz pierwszy. Wyróżnia ona stację serwisową, która może poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami w zakresie jakości i otwarcia na potrzeby klienta.


- Jesteśmy szczęśliwi i dumni z wygranej naszego zespołu. Co roku bierzemy udział w globalnej edycji SQA docierając do finału. Również tym razem - byliśmy najlepsi. To zwycięstwo potwierdza fakt, że nasi pracownicy są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem. W końcu już od 25 lat dbamy o ciężarówki - powiedział Tadeusz Nogaj, właściciel stacji serwisowej AGRO –STAR w Kaliszu.

Zwycięzca Service Quality Award edycja polska będzie nosił tytuł Najlepszego serwisu MAN w Polsce przez cały rok.

4trucks.pl / MAN

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL