Turniej Tenisowy dla Dealerów Samochodowych już 26 września

Turniej Tenisowy dla Dealerów Samochodowych już 26 września

26 września o godz. 9:00 na terenie ośrodka Olimpijski Cup & Sports we Wrocławiu, odbędzie się IV Amatorski Turniej Tenisowy Dealerów Samochodowych im. Mirosława Wróbla.

Na wydarzenie zaprasza Sekcja Motoryzacyjna Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Już po raz kolejny dealerzy samochodowi i firmy z branży motoryzacyjnej zmierzą się na polu innym, niż zawodowe. Rywalizacja i integracja? Wbrew pozorom nic nie łączy bardziej niż sport, a taki właśnie cel przyświeca rozgrywkom. Choć więc na co dzień walczą ze sobą o klientów, w tym dniu emocje i garnitury odkładane są na bok. Zapisy na turniej potrwają do 18 września. Jak informują organizatorzy, na obecną chwilę
na kortach stanie ponad 60 osób, reprezentujących co najmniej 20 firm. To znak, że z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dla porównania w pierwszej edycji do gry zgłosiło się kilkanaście par deblowych.

- Cieszę się, że turniej zyskuje na popularności - mówi Bogdan Żak, przewodniczący Sekcji Motoryzacyjnej Dolnośląskiej Izby Gospodarczej - A tegoroczna edycja ma dla nas szczególne znaczenie, będzie bowiem częścią obchodów 25-lecia działalności Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Turniej zakończy się około godz. 16:00. Wówczas rozegrany zostanie mecz finałowy i nastąpi uroczyste wręczenie nagród, a już o 14:00 rozpocznie się wspólny piknik integracyjny przy muzyce na żywo. Z pewnością będzie to doskonała okazja do podzielenia się wrażeniami po ekscytujących rozgrywkach.

4trucks.pl / Mercedes-Benz

Artykuły powiązane

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL