Otwarcie Truck Arena Grójec już w sobotę 19 września

Otwarcie Truck Arena Grójec już w sobotę 19 września

Już w najbliższą sobotę 19 września b.r. działalność rozpocznie Truck Arena Grójec - nowy obowiązkowy punkt na trasie dla kierowców samochodów ciężarowych.

Wraz z otwarciem obiektu, do użytku zostanie oddana również siłownia dla kierowców Truckers Life.

Truck Arena Grójec (TAG) to wielofunkcyjny i uniwersalny obiekt dla kierowców zawodowych, firm transportowych, lokalnych plantatorów i przedsiębiorców. Zlokalizowany jest w Słomczynie (05-600), przy drodze krajowej nr 50 Białystok – Warszawa, przy bezpośrednim zjeździe na Grójec.
Na terenie Truck Arena znajdują się m.in. parking dla samochodów ciężarowych, warsztat z wulkanizacją i serwisem tacho, myjnia dla TIR-ów, restauracja i bar 24 h czy sklep spożywczy.

Zlokalizowana jest tutaj także siedziba Oddziału Celnego w Grójcu i siedziby agencji celnych. W trakcie otwarcia w sobotę Fundacja Truckers Life - inicjator projektu budowy parków aktywności dokona symbolicznego otwarcia swojego 30. obiektu treningowego. W wydarzeniu weźmie udział Iwona Blecharczyk - ambasadorka projektu Truckers Life, która wraz z trenerem Albertem Szczygielskim zaprezentuje specjalne zestawy ćwiczeń na urządzeniach treningowych.

Po prezentacji odbędą się konkursy sprawnościowe m.in. na ilość podciągnięć na drążku czy ilość wyciśnięć na krześle do ćwiczeń. Konkursy prowadzić i sędziować będzie Iwona Blecharczyk. Otwarcie obiektu rozpocznie się o godz. 13.00. W programie znajdzie się m.in. występ muzyczny zespołu Biba Paweł Binkiewicz czy pokaz zawodników JUDO LEMUR.

4trucks.pl / Truckers Life

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL