Nowości Shell na targach Inter Cars

Nowości Shell na targach Inter Cars

Tegoroczna jubileuszowa edycja targów Inter Cars będzie znakomitą okazją do poznania innowacji technologicznych oraz aktualnej oferty olejów Shell Helix i Shell Rimula.

Wszyscy pasjonaci motoryzacji i parterzy biznesowi będą mogli spotkać się z przedstawicielami Shell na stoisku firmy już w najbliższy weekend na Błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Przez trzy dni eksperci Shell będą szczegółowo opowiadać o nowych produktach oraz rozwiązaniach technologicznych firmy dla samochodów osobowych i ciężarowych. Stoisko Shell znajduje się w hali B, tuż przy głównym wejściu.
Shell produkuje środki smarne, które spełniają wymagania większości producentów pojazdów osobowych i ciężarowych. Olejową pasję, zaangażowanie i kompetencje pracowników firmy potwierdzają liczby: oleje Shell są wytwarzane w 50 blendowniach, a smary w 17 zakładach produkcyjnych na świecie.

Targi Inter Cars to jedno najważniejszych wydarzeń branżowych na polskim rynku motoryzacyjnym, organizowane nieprzerwanie od 2000 roku.

4trucks.pl / Shell

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL